Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Zimny sposób na modelowanie sylwetki

Zimny sposób na modelowanie sylwetki
Zobacz więcej zdjęć »
Letnie upały zbliżają się dużymi krokami, a my coraz bardziej zwracamy uwagę na naszą figurę. Największą bolączką są fałdki tłuszczu nagromadzone na brzuchu, plecach, w talii, na rękach i biodrach, które nie dają się wyeliminować poprzez dietę i ćwiczenia fizyczne. Czy jest na nie inna rada?

Najnowszą metodą na pozbycie się nadmiernej ilości tłuszczu jest kontrolowane chłodzenia tkanki tłuszczowej w celu jej eliminacji, zwane kriolipolizą. Kriolipoliza została odkryta przez dermatologów: dra med. Dietera Mansteina oraz dra med. R. Roxa Andersona z Centrum Fotomedycyny Wellmana przy szpitalu ogólnym Massachusetts, będącym placówką dydaktyczną Harwardzkiej Szkoły Medycznej. Odkrycie to, nazwane „selektywną kriolizą”, doprowadziło do opracowania opatentowanej technologii leżącej u podstaw urządzenia ZeltiqTM .


To, co odróżnia zabieg Zeltiq od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, to zastosowanie zaawansowanej technologii chłodzenia, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe, stale je eliminując, a jednocześnie oszczędzając wszystkie pozostałe tkanki. Kontrolowane chłodzenie stosowane w zabiegu Zeltiq działa docelowo tylko na komórki tłuszczowe i tylko je eliminuje. Inne opcje terapeutyczne, takie jak lasery, fale radiowe czy skoncentrowane ultradźwięki, wpływają na komórki tłuszczowe i mogą wpływać na inne sąsiadujące tkanki w sposób, którego nie można porównać z metodą kriolipolizy Zeltiq.


Zeltiq jest jedynym urządzeniem na rynku, który posiada certyfikat FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków) w zakresie wykorzystania kontrolowanego chłodzenia w redukcji tkanki tłuszczowej. Jego skuteczność, jako pierwszego urządzenia tego typu na rynku, została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Średnia, udokumentowana redukcja tkanki tłuszczowej po jednym zabiegu wynosi 22% masy tkanki tłuszczowej objętej kuracją.

Zeltiq zapewnia zauważalną, możliwą do zmierzenia redukcję tkanki tłuszczowej w okresie od dwóch do czterech miesięcy po zabiegu.


Rezultaty zabiegu Zeltiq nie są tak szybkie czy radykalne, jak rezultaty zabiegów inwazyjnych, takich jak np. liposukcja. Niemniej jednak w przypadku pacjentów, którzy chcą uniknąć bólu, ryzyka i czasu rekonwalescencji związanego z zabiegami chirurgicznymi, zabieg Zeltiq może być preferowany.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

adStone

Komentarze (1)

  • avatar
    Ewelina1234 2011-12-16 10:19:56

    Bardzo fajny i ciekawy artykul, stąd też zastanawiam sie czy nie wykorzystać zniżki którą otrzymalam w Krk (30%) jak bylam na imprezie z Krupą. Robil ktoś ten zabieg? Nie wiecie jak to wygląda od strony praktycznej?


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »