Firma » Reklama

Zimowa wyprzedaż w Bonarce: rabat wygląda zza GZYMSIKÓW

Zimowa wyprzedaż w Bonarce: rabat wygląda zza GZYMSIKÓW
Zobacz więcej zdjęć »
Bonarka w najnowszej kampanii ogłasza początek zimowej wyprzedaży. W głównej roli zobaczymy oczywiście Małgorzatę Kożuchowską - wieloletnią ambasadorkę centrum. Reklama została zaprojektowana zgodnie z konceptem „krakowskiej ulicy”. Bawi, prowokuje i zaskakuje.

Święta, święta i po świętach. Teraz czas na zimową wyprzedaż - informuje Bonarka w swojej najnowszej kampanii. Robi to w bardzo oryginalny sposób. Zamiast sztampowych komunikatów i popularnych chwytów marketingowych, wykorzystuje wątki lokalne, bawi się słowem i skojarzeniami. Całość tworzy rodzaj artystycznej mozaiki.

Postacią centralną kampanii jest Małgorzata Kożuchowska w zimowym looku. Obok niej unoszą się rabaty 40, 50, a nawet 60 %, które czekają na Klientów w Bonarce. Warto również zwrócić uwagę na elementy graficzne związane z teatrem (maski i lornetka teatralna). Odnoszą się one do siedziby teatru KTO, która przez wiele lat znajdowała się przy ulicy Gzymsików.

Integralną częścią kampanii jest hasło: rabat wygląda zza GZYMSIKÓW. Jest to rodzaj gry słownej wykorzystującej motywy lokalne. Hasło odnosi się do popularnej w Krakowie ulicy Gzymsików. Informuje jednocześnie, że w sezonie zimowym wysokie rabaty zagoszczą w Bonarce.

Zimowa kampania Bonarki została zaplanowana m.in. na nośniki zewnętrzne OOH. Będzie ją można również zobaczyć w kinach studyjnych i multipleksach (Multikino i Cinema City), w szeroko pojętym digitalu, mediach społecznościowych oraz mediach lokalnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »