Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Zimowe atrakcje weselne

Decydując się na organizację wesela zimą warto w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje ta pora roku.

Przede wszystkim skorzysta para młoda - śnieżny, bajkowy krajobraz doskonale będzie nadawał się na cudowne, klimatyczne zdjęcia. Ozdoby nawiązujące do pory roku sprawią, że sala weselna będzie prezentowała się w cudowny, niepowtarzalny sposób, ceremonia w kościele odbędzie się w towarzystwie pięknie ozdobionych, pachnących choinek. Do tego można zafundować gościom atrakcje, których nie uświadczyliby w czasie upalnych, letnich dni. Można to zlecić wyspecjalizowanej w organizowanie atrakcji firmie - tutaj znajdziesz propozycje firm - http://www.wnetwesele.pl/atrakcje.


Doskonałym pomysłem będzie zorganizowanie dla wszystkich zaproszonych gości kuligu. Prawdopodobnie większość z nich nie siedziała na sankach od wieków, a więc śmiało będą mogli przypomnieć sobie czasy beztroskiego dzieciństwa i powspominać dawne czasy. Do tego będzie to niezapomniane przeżycie, dla dzieci - na pewno długo nie zapomną wielkiego kuligu dla mnóstwa pięknie, odświętnie ubranych dorosłych. Warto jednak dla pewności zapytać gości, czy mają ochotę na podobną atrakcję, a dla niechętnych zorganizować w tym czasie inne zajęcie. Prawdopodobnie dziadkowie nie będą zbyt entuzjastycznie nastawieni na marznięcie na sankach.


Kolejną doskonałą atrakcją jest pokaz sztucznych ogni lub fire show. Co prawda są one organizowane również latem czy wiosną, ale niepowtarzalna, zimowa sceneria nada obydwu znacznie innego klimatu.


Kolejną doskonałą opcją jest organizacja ogniska. Nie powinno ono co prawda trwać zbyt długo, bo zbyt niskie temperatury nie sprzyjają długim posiedzeniom na zewnątrz, ale goście z pewnością docenią smażenie kiełbasek przy ogniu w trakcie zimy, otoczeni śniegiem. Na rozgrzanie warto zaserwować weselnikom grzane wino, a dzieciom słodką, gorącą czekoladę.


Zima jest również doskonałym czasem na wybór gór na wesele. Górskie krajobrazy zawsze prezentują się niesamowicie, jednak zimą mają bardzo charakterystyczny, magiczny klimat. Można zdecydować się na to ze względu pochodzenia, sentymentu czy też zwyczajnie chcąc spędzić ten magiczny czas w równie magicznym miejscu.


Warto w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje wesele w zimie. Jest ono mniej popularne niż te organizowane latem, więc istnieje prawdopodobieństwo, że większość gości jeszcze nie uczestniczyła w podobnej uroczystości. Można więc sprawić, że wesele będzie niezapomnianym dniem dla wszystkich - i dla pary młodej, i dla gości weselnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JustynaZ

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »