Rozrywka i wypoczynek » Sport

Zimowe emocje na lodowisku w Silesia City Center

Zbliża się ulubiony czas miłośników zimowych aktywności. Od 1 grudnia do 28 lutego będzie można ślizgać się na lodowisku przed największym centrum handlowym na Śląsku. Dla najmłodszych przygotowano bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach.

Tradycją lat ubiegłych, Silesia City Center przygotowała dla swoich gości lodowisko. Wstęp na nie jest bezpłatny, a na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia oraz naostrzenia łyżew. Na tych, którzy nie czują się pewnie na śliskiej tafli, czekają pomocne pingwinki, czyli chodziki do nauki jazdy. Aktywność na lodowisku umili świąteczna aranżacja – choinki oraz kolorowe iluminacje na lodzie.

W nauce jazdy na łyżwach kluczowa jest równowaga i odpowiedni balans ciała, dlatego przez cały okres funkcjonowania lodowiska na Placu Słonecznym organizowane są bezpłatne zajęcia w ramach szkółki łyżwiarskiej. Podczas takich lekcji instruktorzy uczą dzieci techniki jazdy i pomagają im stawiać pierwsze kroki. Patrząc na zeszłoroczny sukces szkółki, która w każdy weekend cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, jesteśmy pewni, że mamy najbardziej zaangażowanych uczniów na Śląsku – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center. Godzinne zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat odbywają się w soboty o godzinie 10:00, a także w przewie świątecznej (27-29 grudnia). Są one bezpłatne, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy prowadzone na facebookowym profilu Silesia City Center. 

Lodowisko na Placu Słonecznym przy Silesia City Center będzie czynne od 1 grudnia do 28 lutego w godzinach: od poniedziałku do czwartku 12:00-21:00, piątek 12:00-22:00, sobota i niedziela 10:00-21:00. Informacje o zapisach do szkółki łyżwiarskiej pojawiają się na stronie www.facebook.com/SilesiaCityCenterKatowice. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »