Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Zimowe sporty w obiektywie. Uchwyć chwile i weź udział w konkursie

Jeśli Ty również jesteś fanem snowboardu , narciarstwa , łyżwiarstwa lub jakiegokolwiek innego sportu i tak jak my ubolewasz na tym, że sezon zimowy trwa tylko cztery miesiące - rób zdjęcia i weź udział w konkursie fotograficznym.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W  konkursie może wziąć udział każdy, bez względu na miejsce zamieszkania - jedynym warunkiem jest, aby zdjęcia były związane ze sportami zimowymi. Żeby przesłać pliki, wystarczy zarejestrować się na stronie: insilesia.pl. Osoby posiadające konto na Facebooku mogą zarejestrować się z wykorzystaniem  podanych tam danych.

Do konkursu można zgłosić siedem pojedynczych fotografii tygodniowo. Kwalifikowane będą tylko prace zgodne z regulaminem, których autorzy poprawnie wypełnią formularz zgłoszeniowy.

Główną nagrodą jest pięciodniowy pobyt w hotelu Helan w Zakopanem obejmujący zakwaterowanie dla dwóch wraz ze śniadaniem. Helan urzeka klientów regionalnym wystrojem wnętrz i jedyną w swoim rodzaju domową atmosferą, utrzymywaną przez rodzinę wywodzącą się z najstarszego góralskiego rodu Gąsieniców.

Konkurs, organizowany przez Graviteo – wydawcę InSilesia.pl i AST Poland, startuje 26 lutego. Fotki można przesyłać do 15 marca. Nie pozostaje więc nic innego jak ubrać grube rękawiczki ciepłą kurtkę i ruszyć na fotograficzne polowanie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InSilesia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »