Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zimowe szaleństwo w stylu Maoam

Zimowe szaleństwo w stylu Maoam
Zobacz więcej zdjęć »
Sezon sportów zimowych najwyższy czas zacząć! Przepis na udaną, mroźną zabawę jest prosty - tym bardziej, że przed nami przerwa świąteczna i ferie. Wystarczy odrobina entuzjazmu, kilku przyjaciół i owocowy akcent w postaci gum Maoam, które dostarczą pomysłów i energii do zimowego szaleństwa.

Śnieg i mróz to nie powód żeby siedzieć w domu. To raczej doskonała okazja, by korzystając z nadchodzących wolnych dni oddać się magii zimowego szaleństwa. Niezależnie od tego czy jesteś amatorem nart, czy wiernym fanem deski, kręcisz piruety na łyżwach, czy pędzisz po lodowej tafli za hokejowym krążkiem, Tobie i Twoim znajomym przyda się owocowy zastrzyk energii Maoam.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Aż trudno uwierzyć, że dwie, a nawet jedna deska potrafią dostarczyć aż tylu wrażeń. Szusowanie po ośnieżonym stoku dodatkowo urozmaici slalom lub zawody na najszybszy zjazd. Amatorzy mocniejszych wrażeń mogą zbudować śnieżną skocznię, na której narciarze będą ćwiczyć efektowne telemarki, a snowboardziści popisywać się flipami i obrotami w powietrzu. Do kieszeni kurtki zwolenników obu dyscyplin idealnie pasują poręczne, niesamowicie owocowe kostki Maoam lub kolorowe kamyczki Maoam Kracher, które dodają smaku mroźnej rywalizacji.

Owocowa fantazja Maoam przyda się również wielbicielom wyczynów na lodowej tafli. Jedno lodowisko i para łyżew dają całe mnóstwo możliwość. Tylko od Waszej pomysłowości zależy, czy będziecie próbować swoich sił w tulupach i piruetach, zorganizujecie łyżwiarski wyścig, czy ruszycie w pogoń za hokejowym krążkiem. Cokolwiek wybierzecie, z pewnością przyda się Wam smakowity zastrzyk energii w postaci owocowych pasków Maoam Stripes.

Nawet jeżeli na narciarskie szaleństwo trzeba jeszcze poczekać, a w Twojej miejscowości nie ma lodowiska, kiedy tylko spadnie trochę śniegu zawsze możesz bawić się zjeżdżając na sankach z pobliskiej górki. Wystarczy jedna runda żeby przekonać się, że nie jest to atrakcja zarezerwowana wyłącznie dla młodszego rodzeństwa. Pełnej śmiechy zabawie, owocowych barw dostarczy Maoam Mao Mix - zestaw kostek, pasków i kamyczków Maoam - idealny dla drużyny młodych saneczkarzy.

Poczuj zimową radość żucia z Maoam!

Informacje o firmie Haribo:
HARIBO to istniejący od 1920 roku producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych znanych na całym świecie. W swojej ofercie ma kilkaset rodzajów produktów HARIBO, pianek Marshmallows oraz gum rozpuszczalnych MAOAM o imponującym bogactwie kształtów, kolorów i smaków. Firma produkuje swoje wyroby w 18 fabrykach na świecie a jej produkty są kupowane przez dzieci i dorosłych w ponad 100 krajach. HARIBO produkuje dziennie 80 milionów Złotych Misiów. Z ich rocznej produkcji mógłby powstać łańcuch otaczający trzykrotnie ziemię! W Polsce HARIBO obecne jest od 1992 roku. Wysoką jakość produktów Haribo potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia: „Superprodukt 2005”, „Produkt Roku. Innowacja 2006”, „Złota Odznaka Jakości 2006, „Top Innowacje”, „Lider Forum 2006 i 2007”, złoty i srebrny medal DLG 2007, Oskar FMCG 2007.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »