Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Zimowy MBA Weekend w Koźmińskim

W pierwszy weekend lutego 2014 roku odbędzie się organizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego spotkanie dla kandydatów na studia MBA. MBA Weekend jest niepowtarzalną okazją, aby przekonać się, jak prowadzone są zajęcia w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

MBA Weekend to bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia MBA w Koźmińskim, które daje uczestnikom sposobność do zapoznania się ze stylem przekazywania wiedzy oraz poczucia atmosfery panującej na studiach MBA.

Dwudniowy program obejmuje zajęcia pokazowe oraz możliwość bezpośredniej rozmowy z wykładowcami. W sobotę, 1 lutego odbędą się warsztaty z finansów, które poprowadzi dr Paweł Wnuczak, oraz z zarządzania zasobami ludzkimi przygotowane przez dr Katarzynę Ramirez-Cyzio. W niedzielę, 2 lutego kandydaci wysłuchają prelekcji dr Anny Baczyńskiej na temat komunikacji interpersonalnej oraz, poświęconego ekonomii wystąpienia dra Marcina Piątkowskiego, który pracował jako ekonomista w Banku Światowym oraz Międzynarodowym Funduszu Walutowym.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times”.

Szczegóły wydarzenia można odnaleźć na stronie uczelni. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »