Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zimowy Wilanów - Lodowisko w Royal WIlanów czas-start

Zimowy Wilanów - Lodowisko w Royal WIlanów czas-start
Zobacz więcej zdjęć »
Inaczej niż zwykle, w wyjątkowej, zimowej atmosferze, przy akompaniamencie świątecznej muzyki. Tak można spędzić czas w Royal Wilanów. Gdzie dokładnie? Na lodowisku „pod chmurką”.

Przy Royal Wilanów działa już lodowisko. Z 500 mkw. lodowej tafli mogą korzystać zarówno mali, jak i duzi. Warto przyjść i odpocząć aktywnie - ogromna dawka ruchu i endorfin gwarantowana! Dodatkowo spędzone tu chwile umilać wszystkim będzie płynąca z głośników muzyka oraz nastrojowe iluminacje.

 

Lodowisko czynne jest codziennie - od poniedziałku do piątku w godz. 13:00-21:00, w sobotę i niedzielę od 12:00 do 21:00. Przy ślizgawce działa wypożyczalnia łyżew oraz jeździków do nauki jazdy. Za wejście na lodowisko dorośli zapłacą 7 złotych, natomiast  osoby poniżej 18 roku życia 5 zł. W promocyjnej cenie 4 złotych wejdą natomiast ci, którzy posiadają mobilną aplikację Royal Wilanów – do ściągnięcia za free z AppStore czy Google Play.  Wypożyczenie łyżew to koszt również 5 złotych za parę, a jeździka 15 złotych. Na miejscu istnieje również okazja do zaostrzenia własnego sprzętu. Koszt usługi wynosi 20 zł. Amatorzy jazdy na lodzie mogą również wynająć całą powierzchnię lodowiska. Cena lodowej tafli na wyłączność to 150 złotych. 

 

Lodowisko zlokalizowane jest na terenie zewnętrznym Royal Wilanów. Tuż obok, w licznych restauracjach i kawiarniach można z kolei się ogrzać i skosztować pysznych rzeczy.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »