Gospodarka » Żywność

ZL Nałęczów Zdrój laureatem Złotego Orła Biznesu z Diamentami

Zakład butelkujący Cisowiankę został uznany jedną z najlepszych firm Lubelszczyzny.

Po raz drugi cenna statuetka Lubeskiego Orła Biznesu trafiła do ZL Nałęczów Zdrój. W zeszłym roku zakład butelkujący Cisowiankę został uznany najbardziej innowacyjnym przedsiębiorstwem regionu. W tym roku do Nałęczowa Zdroju trafił Lubelski Orzeł Biznesu z Diamentami przyznawany z całokształt działań oraz za pracę na rzecz rozwoju regionu lubelskiego.

Kapituła Pracodawców Ziemi Lubelskiej doceniła zarówno nowoczesność zakładu - ZL Nałęczów Zdrój to jeden z najnowocześniejszych zakładów butelkujących wodę nie tylko w Polsce ale i na świecie, jak i filozofię firmy oraz jej podejście do pracowników i biznesu. Ważna była również silna pozycja firmy i jej flagowej marki Cisowianki (lidera w kategorii wód mineralnych) na polskim rynku wód butelkowanych. Dodatkowo uznanie znalazł prężnie rozwijający się eksport Cisowianki Perlage, która to dostępna jest już w znacznej liczbie krajów na świecie – od Panamy, przez Francję i Hiszpanię aż do Japonii i Korei.

Podczas uroczystej Gali w Sali kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie statuetkę odebrała Marketing manager ZL Nałęczów Zdrój – Edyta Bilska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Polskie Zdroje

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »