Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Złap PUMĘ w Serenadzie!

Wrzesień tuż, tuż, a wraz z nim nieodłączny czas szkoły. Warto umilić najmłodszym ten moment i sprawić im niespodziankę. Zrób zakupy w Serenadzie, okaż paragony i odbierz nowy plecak PUMA, który z dziką radością pomoże dźwigać wszystkie podręczniki!

Już od najbliższego weekendu, klienci Centrum Serenada robiąc zakupy za co najmniej 500 zł, będą mogli otrzymać plecak firmy PUMA. Początek września, to nie tylko czas powrotu do szkoły, lecz również intensywnych wydatków. Warto je ograniczyć, odbierając w Serenadzie prezent stworzony z myślą o szkolnych przygodach! Aby dostać plecak, wystarczy okazać paragony w punkcie odbioru. Paragony można ze sobą łączyć, lecz ich liczba nie może być większa niż trzy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nagrody będzie można odebrać w punkcie promocyjnym zlokalizowanym na poziomie +1 na placu Spotkań. Szczegóły oraz regulamin promocji będą dostępne na stronie www.centrumserenada.pl oraz w infopunkcie.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów, dlatego warto się spieszyć!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »