Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Złap wielkanocnego Królika

Złap wielkanocnego Królika
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkanoc, szczególnie dla najmłodszych, jednoznacznie kojarzy się z królikiem. To właśnie dlatego Futura Park zaprosiła mieszkańców wrocławskiej dzielnicy Fabryczna do udziału w ciekawej akcji, połączonej ze składaniem życzeń i niespodzianką, która ucieszy każdą rodzinę

– Do 20 marca wielkanocny Królik Futura Parku w towarzystwie dwóch sympatycznych pomocnic odwiedza mieszkańców Wrocławia – mówi Joanna Sikora z parku handlowego Futura we Wrocławiu. – Składając świąteczne życzenia częstuje nie tylko słodkimi niespodziankami, ale zostawia także naszym sąsiadom życzenia i specjalny bon na przedświąteczne zakupy.

W ten nieco mniej standardowy sposób Futura Park zaprasza mieszkańców Wrocławia do odwiedzin u siebie w ramach wielkanocnych przygotowań. Wielkanoc, to według badań, jedne z najbardziej rodzinnych świąt w całym roku. Jednak w przeciwieństwie do Bożego Narodzenia, Polacy w tym przypadku mocno decydują się na bardzo rozsądne i przemyślane zakupy. – Najważniejszą część wydatków stanowi jedzenie. W tym okresie stawiamy szczególnie na smaki tradycyjne, kojarzone z naszego dzieciństwa – dodaje Joanna Sikora z Futura Parku. – Z roku na rok rośnie także sprzedaż ciast. To efekt tego, że mamy coraz mniej czasu na gotowanie i pieczenie. Wolimy poświęcić wolne dni na celebrowanie spotkań z bliskimi. Wielkanoc ma dla nas smak sernika, babki, mazurka, a dla najmłodszych różnych czekoladowych słodkości.

Na Dolnym Śląsku coraz więcej dzieci odwiedza także wielkanocny Królik. Słodkie niespodzianki zostawia jeszcze przed śniadaniem – czasem w mieszkaniu, czasem w pobliskim ogrodzie. Choć ten zwyczaj pochodzi z Europy Zachodniej, to zadomawia się u nas w coraz większym stopniu. Być może dlatego, że odrobiną radości chcemy się podzielić z najmłodszymi także podczas tego niezwykle wiosennego święta. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »