Dom » Wnętrza

Zlewozmywaki stalowe PYRAMIS ze 100 letnią gwarancją

Zlewozmywaki stalowe PYRAMIS ze 100 letnią gwarancją
Zobacz więcej zdjęć »
Grecki producent zlewozmywaków – PYRAMIS, wydłużył gwarancję na zlewozmywaki stalowe do 100 lat, a na granitowe do 30 lat. Nowa gwarancja obowiązuje od 1 stycznia 2017 roku.

Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcyjnym najwyższej jakości surowców oraz zachowaniu najwyższych standardów produkcji, Pyramis zdecydował się wydłużyć gwarancję na swoje zlewozmywaki stalowe do 100 lat oraz na zlewozmywaki granitowe do 30 lat.

„W Pyramis jakość zlewozmywaków stawiamy na pierwszym miejscu. Wydłużając okres gwarancji informujemy konsumentów, że mogą w pełni zaufać naszym produktom. Jesteśmy pewni, że nasza szeroka oferta wysokiej jakości zlewozmywaków stalowych i granitowych wsparta wyjątkowym okresem gwarancji będzie dla nich jeszcze bardziej atrakcyjna” – powiedział Jerzy Cichowski, Prezes Zarządu Pyramis Polska.

Produkowane w Grecji zlewozmywaki stalowe PYRAMIS wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej AISI 304 (18/10) gwarantującej trwałość, odporność na zanieczyszczenia, środki chemiczne, wysoką temperaturę, korozję a nawet sól morską. Każdy zlewozmywak stalowy PYRAMIS wyposażony jest w uszczelkę poliuretanową ułatwiającą i przyspieszającą montaż oraz matę bitumiczną wyciszającą dźwięk uderzającej o dno zlewozmywaka wody. Od 1 stycznia br. okres gwarancji na zlewozmywaki stalowe PYRAMIS wynosi 100 lat.

Zlewozmywaki granitowe produkowane są przez PYRAMIS w kilku krajach Europy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kompozytu są one odporne na zarysowania oraz niskie i wysokie temperatury (do 280 st. C). Nie powstaje na nich osad ani plamy i są łatwe w konserwacji. Od 1 stycznia br. okres gwarancji na zlewozmywaki granitowe PYRAMIS wynosi 30 lat. Zlewozmywaki PYRAMIS dostępne są w studiach kuchennych, salonach Black Red White (BRW) i salonach Agata na terenie całej Polski, a także sklepach Leroy Merlin oraz w dobrych sklepach z wyposażeniem łazienek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »