Dom » Budownictwo

ZŁOTA BUDOWLANA MARKA ROKU PO RAZ 8. W RĘKACH KLIMAS WKRĘT-MET

ZŁOTA BUDOWLANA MARKA ROKU PO RAZ 8. W RĘKACH KLIMAS WKRĘT-MET
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Klimas Wkręt-met po raz 8. z rzędu została laureatem najbardziej prestiżowego tytułu na rynku materiałów budowlanych w Polsce. Zwycięski laur Złotej Budowlanej Marki Roku 2019 przyznano firmie w kategorii Zamocowania Budowlane.

Już po raz 8. z rzędu wykonawcy branży budowlanej docenili produkty marki Klimas Wkręt-met. W tegorocznym rankingu, realizowanym przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, obok złotego Lauru Budowlanej Marki Roku, producent z Częstochowy otrzymał najwyższe wyróżnienie Złotego Championa Rankingu w kategorii Zamocowania Budowlane, przyznawanym za wieloletnie uznanie użytkowników. Ten tytuł trafił do firmy już po raz 4. Ponadto firma otrzymała wyróżnienie w kategorii Piany Montażowe. „Fakt, że nasze produkty doceniane są przez wykonawców, którzy używają ich na co dzień, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. To potwierdzenie, że nasza polityka ścisłej współpracy z praktykami, których wiedza i doświadczenie  są dla nas bardzo ważne, jest słuszna. Jej efektem jest sukces całego przedsiębiorstwa. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że  będziemy stale udoskonalać nasze wyroby.” - mówi Paweł Klimas, Dyrektor Działu Eksportu i Członek Zarządu Klimas Wkręt-met Sp. z o.o. 

Budowlana Marka Roku jest dla producentów nagrodą szczególną, ponieważ przyznawaną na podstawie opinii wykonawców, którzy korzystają z materiałów budowlanych na co dzień. Wykonawcy spontanicznie (bez podania listy marek) wskazują marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości.

Prowadzony od 15 lat ranking to jedyny w Polsce niezależny projekt badawczy o tak szerokim zasięgu. Badanie, prowadzone przez Centrum Badań i Analiz, prezentuje zarówno aktualną klasyfikację, jak i pozycje marek w szeregu kilkuletnim. Dzięki temu można prześledzić wskaźniki jakości współpracy producentów z wykonawcami na przestrzeni ostatnich lat.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 13 czerwca br. w Hotelu Jachranka k. Warszawy. Wydarzenie zgromadziło licznych gości, w tym przedstawicieli najbardziej znaczących firm związanych z polskim budownictwem, organizacji oraz stowarzyszeń branżowych. Laureaci zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych. Statuetki oraz tytuły i wyróżnienia przyznane firmie Klimas Wkręt-met odebrał Paweł Klimas, Dyrektor Działu Eksportu i Członek Zarządu Klimas Wkręt-met Sp. z o.o. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.wozniak@theimagine.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


wirtualne biuro w niemczech
jeśli szukasz informacji o usługach wirtualnych biur zamiast adresu na zameldowanie działalnosci gospodarczej w niemczech
oxydia.pl

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »