Gospodarka » Żywność

Złota Wiśnia i Śliwka Nałęczowska – dla najbliższych sercu

Złota Wiśnia i Śliwka Nałęczowska – dla najbliższych sercu
Zobacz więcej zdjęć »
Początek roku obfituje w dni, sprzyjające słodkiemu świętowaniu i okazywaniu uczuć najbliższym. Upominkiem, który sprawi, że serca obdarowanych będą biły szybciej są wyborne czekoladki. Któż oprze się wyjątkowej magii pralinek i pysznym owocom zaklętym w deserowej czekoladzie? Nikt! Pięknie zapakowa

Pięknie zapakowane Śliwka Nałęczowska i Złota Wiśnia to świetny pomysł na prezent z okazji walentynek i Dnia Kobiet.

 

Drobny upominek stanowi niezwykle sympatyczną formę sprawienia przyjemności swojej partnerce, przyjacielowi, mamie czy bratu. Zawsze mile widzianym podarunkiem są praliny. Słodki drobiazg sprawdzi się na walentynki czy Dzień Kobiet, a także jako prezent, który umili bliskiej osobie inne dni roku.

 

Dla amatorów owoców w czekoladzie idealne będą Złota Wiśnia i Śliwka Nałęczowska. Pierwsza z nich, Złota Wiśnia to zachwycające połączenie deserowej czekolady i soczystej wiśni zatopionej w aromatycznym likierze. Kusi zarówno smakiem, jak i stylowym opakowaniem. Bez wątpienia praliny zachwycą koneserów alkoholizowanych słodyczy, wśród których od lat mają swoich wiernych fanów. Złota Wiśnia marki Solidarność oferowana jest w eleganckiej bombonierce i niezobowiązującej, gustownej sztabce.

 

W przypadku Śliwki Nałęczowskiej autentyczną, niezmienną przyjemność gwarantuje zestawienie pysznego owocu i wytrawnej czekolady. Ten kulowy polski specjał stanowi idealny pomysł na smaczny i jednocześnie pięknie zapakowany prezent. Zanim śliwki trafią do eleganckiego opakowania są suszone, następnie poddawane ręcznej selekcji, obtaczane masą kakaową i oblewane deserową czekoladą. Praliny przygotowywane z ogromną starannością i sercem są do nabycia w metalowych puszkach, bombonierkach, sztabkach i torebkach.

 

Walentynki i Dzień Kobiet stanowią  dobre okazje, aby pokazać najbliższym, że są ważni i potrzebni. O bliskich powinno się pamiętać stale, a ukochanym okazywać uczucia codziennie. Drobne gesty, budujące silną więź, są istotne każdego dnia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »