Firma » Biznes

Złoty medal MTP dla Celluwell Sonic

Złoty medal MTP dla Celluwell Sonic
Zobacz więcej zdjęć »
Rewolucyjne urządzenie kosmetyczne Cerriego wykorzystujące technologię transdermalnej liposonikacji doczekało się swojej pierwszej nagrody. Na początku kwietnia Celluwell Sonic został zdobywcą prestiżowego Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Złoty Medal MTP może się pochwalić ponad 30-letnią historią. Kandydatom do tego wyróżnienia stawia się wysokie wymagania, a decyzję o przyznaniu Złotego Medalu podejmuje grono uznanych specjalistów.

Nagroda dla Celluwell Sonic świadczy o najwyższej jakości, a także innowacyjności, jakie reprezentuje sobą zastosowana w urządzeniu technologia. Transdermalna liposonikacja jest metodą opartą o ultradźwięki niskiej częstotliwości - rezultat po serii bezinwazyjnych zabiegów na urządzeniu można porównać jedynie do liposukcji. Całkowita degradacja komórek tłuszczowych w ciągu zaledwie 5 minut to nowy rozdział w kosmetyce profesjonalnej i wyszczuplaniu.

Celluwell Sonic pojawił się na polskim rynku w 2010 roku i natychmiast przyciągnął uwagę specjalistów z branży kosmetycznej. Popularność wśród klientek oraz niesłabnące zainteresowanie technologią na targach kosmetycznych potwierdzają, że Złoty Medal MTP to właściwa nagroda dla tego zaawansowanego urządzenia.

ABACOSUN

tel. 58 664 64 51
abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Abacosun

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »