Gospodarka » Przemysł

Złoty Orzeł Polskiego Budownictwa dla DAAS

Złoty Orzeł Polskiego Budownictwa dla DAAS
Zobacz więcej zdjęć »
Bielska spółka DAAS została uhonorowana złotym „Orłem Polskiego Budownictwa” w kategorii „Usługi dla budownictwa”. – To dla nas dopełnienie tegorocznych osiągnięć – mówi Dawid Starzyczny, prezes spółki

Orzeł Polskiego Budownictwa, to prestiżowa nagroda przyznawana jest co roku przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług. Konkurs adresowany jest do wszystkich firm i przedsiębiorców z sektora budownictwa, niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników.


– To wyróżnienie jest dla nas dowodem, że nasza firma rozwija się w dobrym kierunku –
mówi Dawid Starzyczny, prezes DAAS Sp. z o.o. Dodaje, że najważniejszymi w tym roku wydarzeniami w rozwoju firmy było pozyskanie do firmy wysokiej klasy specjalistów. – Spowoduje ono, że w najbliższym roku będziemy rozwijać się naprawdę szybko – zapowiada Dawid Starzyczny.

O tym, że dynamicznym rozwój bielskiej firmy, już ma miejsce, świadczą też nowi kontrahenci, wśród nich największe firmy technologiczne na świecie, jak Hitachi, Metso Power, Foster Wheeler, czy NCC.

Rozwój na rynku międzynarodowym umożliwił też Grupie DAAS zaangażowanie się w sponsoring i to nie tylko na poziomie lokalnym (koszykarze DAAS Basket Team i klub MMA Berserkers Team Bielsko-Biała), ale też międzynarodowym. DAAS sponsorował w tym roku występy Daniela Omielańczuka i Piotra Hallmanna - dwóch polskich debiutantów w Ultimate Fighting Championship - najbardziej prestiżowej federacji MMA na świecie.


Jak podkreślają organizatorzy konkursu „Orły Budownictwa” -
laureaci tej nagrody, to podmioty, które nadają ton rozwoju nie tylko polskiej przedsiębiorczości, ale również polskiej gospodarce. Kapituła konkursu ocenia produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania, które sprawiają, że firma przoduje w dziedzinie biznesu.

W uroczystości wręczenia Orłów, którą w tym roku prowadziła Anna Karna i Krzysztof Ibisz, uczestniczyło ponad 600 gości - przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz świata polityki i kręgów biznesu.

Pokłosiem konkursu będzie wydany przez
Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług "Almanach Polskiej Przedsiębiorczości”, który prezentuje Laureatów Konkursów i jest rozpowszechniany wśród administracji rządowej i samorządowej, największych firm w Polsce, na targach oraz wśród firm nominowanych i ich kluczowych klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cziuaua

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »