Gospodarka » Żywność

Złoty Paragon 2017 dla Grześków i Jeżyków

Złoty Paragon 2017 dla Grześków i Jeżyków
Zobacz więcej zdjęć »
Produkty firmy Colian tryumfowały w VII edycji konkursu Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich. Prestiżowe wyróżnienia zdobyły wafelki Grześki i ciastka Jeżyki. Wręczenie statuetek i gala finałowa plebiscytu miały miejsce 25 maja br. w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Kupcy po raz siódmy wskazali produkty, które w sposób szczególny wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce. Wśród elitarnego grona liderów sprzedaży znalazły się wyroby marek firmy Colian. Prestiżowy tytuł Złoty Paragon 2017 – Nagroda Kupców Polskich zdobyły wafelki Grześki i ciastka Jeżyki. Bezkonkurencyjne okazały się Grześki kakaowe w czekoladzie i Jeżyki Classic, które zostały docenione również w ubiegłorocznej edycji konkursu. Wyroby tryumfowały w kategoriach „batony i wafelki” oraz „ciastka”.

 

Do siódmej edycji plebiscytu Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich zgłoszono ponad 470 produktów w 62 kategoriach. Wyróżnienia przyznano podczas uroczystej gali, która odbyła się 25 maja 2017 r. w warszawskim Teatrze Kamienica.

 

Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich to konkurs organizowany przez miesięcznik Hurt & Detal, w którym nagradzane są najlepsze produkty i usługi rynku FMCG. Laureatów wskazują detaliści, właściciele sklepów spożywczych oraz wielobranżowych z całej Polski. Nadzór nad konkursem sprawuje instytut badawczy TNS Polska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »