Gospodarka » Żywność

„Złoty Paragon” dla Musztardy!

„Złoty Paragon” dla Musztardy!
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz szósty magazyn HURT&DETAL przyznał statuetki oraz wyróżnienia w konkursie „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Miejsce trzecie w kategorii „Musztardy” otrzymała Musztarda Kielecka delikatesowa stołowa.

Dzięki czytelnikom magazynu, którzy wzięli udział w specjalnym głosowaniu, redakcja uhonorowała produkty i usługi, które w ubiegłym roku w sposób szczególny wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce. Te z nich, które wyróżniły się największą konkurencyjnością otrzymały tytuł Lidera Sprzedaży.

Podczas uroczystej gali laureatom wręczono statuetki „Złoty Paragon 2016”, a także wyróżnienia. Nagrodę przyznano także Musztardzie Kieleckiej Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”, która od 1929 roku gości na stołach milionów Polaków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bb_pr
http://bbpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »