Firma » Reklama

Zmiany w agencji grey tree

Agencja grey tree od 2007 roku znana z prowadzenia działań mocno związanych z marketingiem usług prawniczych i farmamarketingiem, wychodząc naprzeciw klientom i ich potrzebom, od maja 2015 już jako grey tree sp. z o.o. rozszerza swoją działalność o kolejne branże.

Poszerzając grono współpracujących specjalistów z zakresu marketingu internetowego, PR i social media jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę, począwszy od koncepcji kreatywnej kampanii, przez dobór odpowiednich narzędzi i kreacji, na wdrożeniu jej z sukcesem skończywszy.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty agencji grey tree.

Warto wypracować odpowiednie rozwiązanie marketingowe czy reklamowe dla swojej marki bądź firmy, powierzając budżet doświadczonym i kreatywnym specjalistom z grey tree sp.z.o.o. Już dziś zacznij działać na korzyść swojej firmy i sprawdź co możesz osiągnąć dzięki skutecznej reklamie: greytree.pl/brief/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

grey tree sp. z o.o.
http://www.greytree.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »