Firma » Praca

Zmiany w zarządzie Socjum - kreatora serwisów społecznościowych

Zmiany w zarządzie Socjum - kreatora serwisów społecznościowych
Zobacz więcej zdjęć »
Stanowisko prezesa zarządu Socjum SA objęła Monika Siewert, założycielka i prezes zarządu bydgoskiej agencji interaktywnej Emocni sp. z o.o.

Monika Siewert od 7 lat związana jest z branżą interaktywną, w tym social media.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Stając na czele Grupy Socjum, postawi przede wszystkim na usprawnienie komunikacji z rynkiem i użytkownikami, wzrost zasięgu, rozwój funkcjonalności premium na platformie, a także realizację projektów w ramach reklamy społecznościowej.

- Przyszedł czas, by wykorzystać ogromne możliwości, jakie stoją przed Socjum. Facebook to znajomi, Fotka to zdjęcia, a Socjum to mikrospołeczności - twierdzi Monika Siewert. - Naszą siłą są jednolite wewnętrznie grupy użytkowników, skupione wokół konkretnych tematów, miejsc i pasji. Wspólnota zainteresowań sprawia, że hasło „zaSIEĆ się z nami na dłużej" nabiera zupełnie nowego wymiaru. Stwarza bowiem podstawy do tego, by nie tylko kolekcjonować znajomych, ale także budować z nimi trwałe relacje - jak to ma miejsce na Socjum.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oliwia Romaniuk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »