Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Zmień dietę na wiosnę!

Zmień dietę na wiosnę!
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna to doskonały czas na zmiany. Najlepiej zacząć je od swojego organizmu. Dieta oparta na świeżych warzywach i owocach oraz dużo ruchu to łatwy sposób na pozbycie się nie tylko zbędnych kilogramów, ale także problemów układu pokarmowego takich, jak wzdęcia lub biegunki.

Wiosna to sprzyjający okres, aby zmienić dietę na lżejszą i zdrowszą oraz pozbyć się dolegliwości przewodu pokarmowego. Każdy, kto boryka się z problemami trawiennymi, wie, jak potrafią utrudnić życie. W większości przypadków sami jesteśmy sobie winni,a dokładniej nasze nawyki żywieniowe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Do największych grzechów dietetycy i specjaliści zaliczają  jedzenie o nieregularnych porach, nadmiar tłustych i kalorycznych potraw oraz zbyt małą ilość świeżych owoców i warzyw. Niekorzystny wpływ na zdrowie mają także wysoko przetworzona żywność oraz jedzenie w pośpiechu.

Chcąc zmienić dietę, zacznij od wprowadzenia dużej ilości warzyw i owoców. Szybkie, łatwe i smaczne sałatki powinny na stałe wejść do Twojego domowego menu. Zrezygnuj z potraw ciężkostrawnych i tłustych na rzecz warzyw na parze i delikatnego mięsa. Dodatkowo zaleca się  picie dużej ilości wody oraz świeżo wyciskanych soków. Warto pamiętać także o utrzymywaniu równowagi  flory bakteryjnej w jelitach. Zadba o to nowoczesny synbiotyk - Multilac.

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok na drodze do tego, aby poczuć się zdrowo oraz w pełni cieszyć się urokami wiosny. Utrzymywanie prawidłowego poziomu flory bakteryjnej jest szczególnie ważne po długiej zimie, kiedy nasza odporność jest często obniżona. Ponadto Multilac pomoże uniknąć sensacji żołądkowych związanych ze zmianą diety, np. biegunki czy wzdęć. Zawiera on 9 szczepów bakterii probiotcznych, które nie tylko chronią nas podczas kuracji antybiotykowej, ale również pomagają pozbyć się wzdęć, zaparć, biegunek i  innych dolegliwości jelitowych. Preparat Multilac został wzbogacony prebiotykiem, który wspomaga namnażanie się dobroczynnych bakterii w przewodzie pokarmowym. Dzięki tej kombinacji, preparat jest wyjątkowo skuteczny. Już jedna kapsułka dziennie sprawia, że dolegliwości jelitowe stają się słabsze, aż w końcu zanikają.
Stosowanie preparatu Multilac w połączeniu ze zrównoważoną, wiosenną dietą, to proste rozwiązanie, które w naturalny sposób zapewni dobre funkcjonowanie jelit, a tym samym nasze samopoczucie.

Wyłącznym producentem synbiotyku Multilac jest firma Genexo Sp. z o.o.

Sugerowana cena: 10 kapsułek ok. 10  zł.

Kontakt dla mediów:
Iwona Nawrocka
Triple PR
Ul. Elektoralna 24 lok. 73;
00-892 Warszawa
tel. 022 216 24 20
iwona.nawrocka@triplepr.pl
www.triplepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Genexo Sp. z o.o.
http://www.multilac.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »