Dom » Architektura

Zmieniamy świat za pomocą technologii szkła - NSG Group na targach glasstec

Zmieniamy świat za pomocą technologii szkła - NSG Group na targach glasstec
Zobacz więcej zdjęć »
NSG Group, producent szkła marki Pilkington zaprezentuje swoje najnowsze produkty na Międzynarodowych Targach Produkcji i Przetwórstwa Szkła oraz Wyrobów Gotowych glasstec 2018 w Düsseldorfie, które odbędą się w dniach od 23 do 26 października br.

Odwiedzający stoisko NSG Group (hala nr 10, D38) będą mieli szansę zobaczyć gamę innowacyjnych produktów o wartości dodanej oraz najnowsze rozwiązania szklane, zapewniające realizacjom architektonicznym spełnienie założeń projektowych, jak i budżetowych.

Na stoisku wyeksponowana będzie najnowsza szyba oparta na technologii próżniowej, Pilkington Super Spacia™. Jest ona nieco grubsza niż standardowa Pilkington Spacia™, bo o całkowitej grubości 10,2 mm, ale ma najniższą ze wszystkich produktów z grupy Pilkington Spacia™ wartość Ug równą 0,7 W / m2K.

Zaprezentowane zostaną również nowe szkła przeciwsłoneczne, takie jak Pilkington Suncool™ Dynamic powered by Suntuitive® i Pilkington Suncool™ Q 60/25. Pierwsze z nich to laminowane szkło bezpieczne, które dostosowuje się do zmieniających się w ciągu dnia warunków nasłonecznienia. Drugi produkt to neutralne szkło przeciwsłoneczne o wysokiej stabilności koloru, niskim współczynniku odbicia i doskonałej selektywności. Na stoisku pojawi się również Future Window – w pełni autonomiczny element okna, który pasuje do rozwiązania SmartSkin firmy Physee, wykorzystującego aktywny element do sterowania transmisją światła i wartością g. W tym przykładzie będzie nim szkło elektrochromowe firmy EControl-Glas.

NSG Group zaprezentuje również lustro drugiej generacji zastosowane w ekranie dotykowym oraz specjalne lustro na bazie chromu, które jest odporne zarówno na korozję, jak i na wilgoć. Pokryta wysokorefleksyjną powłoką lustrzaną, seria produktów Pilkington MirroView™ jest idealna do ukrywania cyfrowych wyświetlaczy i ekranów wideo, które po wyłączeniu ukryte są za lustrem. Po włączeniu wyświetlacza szkło pozwala na wyświetlenie obrazu. Gama tych produktów jest również odpowiednia do zastosowań w ekranach dotykowych. Pilkington Mirropane™ Chrome to bardzo uniwersalne lustro z powłoką opartą na bazie chromu, które może być stosowane w różnych dekoracjach wnętrz, takich jak łazienki, lobby hotelowe, kluby fitness lub siłownie, a także w panelach elewacyjnych lub w zastosowaniach technicznych, takich jak komercyjne systemy chłodnicze i oświetleniowe.

Na wystawie pojawią się również innowacyjne produkty będące prototypami w fazie badań. Jednym z przykładów jest zastosowanie technologii ulepszającej właściwości wyrobów szklanych dla różnych segmentów rynku poprzez modyfikację ich powierzchni. Dobrym przykładem tej technologii będzie prezentowane na stoisku szkło emaliowane z nową powłoką anty-graffiti.

W obszarze PV/BIPV na wystawie pojawi się spandrel z ogniwami fotowoltaicznymi, który pozwala budynkowi generować energię przyjazną dla środowiska i stanowi dobrą alternatywę dla tradycyjnych źródeł energii.

Odwiedzający stoisko będą mieli również okazję dowiedzieć się więcej o pełnej gamie produktów przedstawionej w Globalnym Katalogu Produktów  dostępnym on-line na stanowiskach informacyjnych.

Zespół NSG Group z ogromną przyjemnością spotka się ze wszystkimi klientami i odwiedzającymi, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób rozwiązania szklane marki Pilkington mogą im pomóc.

Odwiedź nas na stoisku NSG Group nr 10-D38.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pilkington
http://www.pilkington.com/pl-PL/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »