Gospodarka » Narzędzia

Zmierz wilgotność materiałów budowlanych ze Stanley’em

Zmierz wilgotność materiałów budowlanych ze Stanley’em
Zobacz więcej zdjęć »
W ofercie firmy Stanley dostępny jest już miernik wilgotności materiałów budowlanych takich, jak drewno czy beton.

W wielu pracach budowlanych, jak np. układanie podłóg czy gładzenie ścian niezwykle istotna jest możliwość określenia poziomu wilgotności. Precyzyjne ustalenie tej wartości pozwala podejmować świadome i dobre decyzje dotyczące dalszych etapów prac. Ważne więc, by wskazania używanego wilgotnościomierza był wiarygodne.

W najnowszej ofercie firmy Stanley znajdziemy takie właśnie urządzenie: miernik do pomiaru wilgotności. Wyposażony jest w czujnik, który w zależności od materiału dokonuje pomiaru z dokładnością od +/- 0,1% (materiały budowlane) do +/-2% (drewno). 

Nowe urządzenie firmy Stanley doskonale sprawdza się przy pomiarze wilgotności drewna, gdzie zakres działania wynosi od 6 do 44%. Bardzo dobrze radzi sobie również z innymi materiałami budowlanymi, jak tektura, tynk, beton czy płyty g-k. Tu zakres działania wynosi od 0,2 do 2%. 
Miernik do pomiaru wilgotności wyposażony jest w duży ekran LCD z wykresem kolumnowym, który pozwala na szybkie odczytanie sprawdzanych wartości. Niedużych rozmiarów urządzenie bez problemu mieści się w kieszeni czy też skrzynce narzędziowej, gdzie przed zbyt szybkim zniszczeniem chroni je wytrzymały pokrowiec. Wskazania wilgotnościomierza są najdokładniejsze w temperaturze od 0 do 50oC. Baterie typu 3 x CR – 2032 pozwalają na pracę do 20 godzin. 
Średnia cena wilgotnościomierza Stanley: 230 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »