Dom » Budownictwo

Zmywak do zadań specjalnych od Jana Niezbędnego

Zmywak do zadań specjalnych od Jana Niezbędnego
Zobacz więcej zdjęć »
Wszyscy wiemy, że porządek w domu to podstawa dobrej atmosfery, dlatego każda z nas chciałaby utrzymać mieszkanie w czystości i świeżości na co dzień. Ale żeby zapanować nad ładem, trzeba mieć swoje sposoby. Na szczęście na rynku pojawił się właśnie nowy wyspecjalizowany pomocnik: Zmywak higieniczny

Higiena przede wszystkim

Czysty dom to gwarancja dobrego samopoczucia jego mieszkańców. Skuteczne pozbycie się szkodliwych zarazków z najbliższego otoczenia zapewnia poczucie bezpieczeństwa całej rodzinie. Dlatego zamiast czekać do wielkiego sprzątania, poświęćmy codziennie chwilę na usunięcie zabrudzeń w kuchni czy łazience. Pomoże nam w tym uniwersalny zmywak higieniczny Jana Niezbędnego. Dzięki swojej porowatej strukturze błyskawicznie wchłania wodę i brud, a jednocześnie jest łatwy do wypłukania. Ten wytrzymały i wygodny w użyciu czyścik jako jedyny na rynku posiada wyjątkową właściwość – opatentowany dodatek antybakteryjny Ultra-fresh DW-30, który powstrzymuje gromadzenie i namnażanie się bakterii. Ponieważ jest wbudowany w strukturę gąbki, nie można go wypłukać ani usunąć. To sprawia, że zmywak zachowuje świeżość i neutralność zapachową zdecydowanie dłużej od innych odpowiedników. Nie zmienia też tak łatwo koloru pod wpływem brudzących resztek, takich jak np. kawa czy osad z herbaty, gwarantując estetyczny wygląd przez wiele dni.

 

Komfort i estetyka

Nowy zmywak nie tylko zapewnia doskonały efekt sprzątania, ale też odznacza się trwałością i jakością wykonania. O tym wszystkim przekonamy się jeszcze przed zakupem - jego teksturę możemy sprawdzić wcześniej dzięki specjalnej papierowej owijce i okienku, umożliwiającym bezpośredni kontakt z artykułem. W ten sposób mamy pewność, że wybieramy najlepszy produkt, który spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Jan Niezbędny łącząc nowoczesny design i komfort użytkowania po raz kolejny udowadnia, że możemy żyć jeszcze wygodniej!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszka.robak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »