Firma » Biura

Znacznie więcej niż druk czarno-biały

Znacznie więcej niż druk czarno-biały
Zobacz więcej zdjęć »
bizhub 501 jest urządzeniem biurowym o zaawansowanych funkcjach drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Istotnie usprawnia procesy zarządzania informacjami w firmach, chroniąc przy tym bezpieczeństwo poufnych danych

bizhub 501 to nowe urządzenie biurowe w ofercie Konica Minolta, służące do drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania dokumentów w dużych nakładach i doskonałej jakości. Jego istotnym atutem jest szybkość druku czarno-białego do 50 stron A4 na minutę. Urządzenie, należące do serii InfoLine, jest atrakcyjne zarówno ze względu na szeroką gamę zaawansowanych funkcji, jak i swój nowoczesny wygląd. bizhub 501 to maszyna, która może stać się wizytówką każdej firmy. Duży wyświetlacz LCD z kolorowym ekranem dotykowym sprawia, że jego obsługa jest prosta i intuicyjna. 

bizhub 501 bardzo usprawnia procesy zarządzania informacjami w firmie. Zaawansowane funkcje skanowania Digital Fax i Digital Store, w które wyposażono bizhub 501, ułatwiają proces dystrybucji i udostępniania danych w formie elektronicznej. Opcja Internet Fax umożliwia odbieranie danych faksowych w postaci załączników do wiadomości e-mail, natomiast IP Fax pozwala na bezpośrednią transmisję faksową do innych wielofunkcyjnych urządzeń cyfrowych, podłączonych do tego samego intranetu. Przetwarzane dokumenty można zapisywać w kilku ogólnodostępnych formatach (PDF, TIFF oraz opcjonalnie XPS), co sprawia, że mogą być one w łatwy sposób zapamiętywane i archiwizowane. Producent przewidział także możliwość przypisywania zróżnicowanych uprawnień różnym użytkownikom urządzenia. W tym celu tworzone są skrzynki użytkowników, które mogą być definiowane jako publiczne, dostępne dla określonej grupy osób lub prywatne. 

W trosce o bezpieczeństwo danych, Konica Minolta wyposażyła bizhub 501 w kompleksowy pakiet zabezpieczeń. Ich zadaniem jest zapobieganie nieuprawnionemu i niekontrolowanemu dostępowi do sieci, a zarazem do poufnych informacji firmowych. Zapewnia to m. in. opcja uwierzytelniania biometrycznego na podstawie układu żył w skanowanym palcu dłoni. Alternatywną możliwością jest uwierzytelnianie się użytkowników za pomocą karty zbliżeniowej. Cena urządzenia Konica Minolta bizhub 501 jest uzależniona od konfiguracji. Cena minimalna to  21 910 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »