Firma » Praca

Znajdź pracę w Agorze Bytom

Znajdź pracę w Agorze Bytom
Zobacz więcej zdjęć »
Myślisz o zmianie pracy? Ciekawi Cię, co kryje się za pojęciem „rynek pracownika”? 25 kwietnia rusza kolejna edycja Targów Pracy. Na zaproszenie Powiatowego Urzędu Pracy odpowiedziało ponad 70 pracodawców. Wykorzystaj okazję i spotkaj się z nimi.
Targi Pracy odbędą się w godz. od 10.00 do 12.00 na poziomie +3 galerii. Wydarzenie, któremu patronuje Powiatowy Urząd Pracy, organizowane jest z myślą o tych, którzy chcą zmienić pracę lub szukają nowego zatrudnienia. Zgromadzeni specjaliści odpowiedzą na pytania i posłużą radą.

 

- Właśnie dlatego warto mieć przy sobie CV – podkreśla Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. – Targi Pracy to niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu porównać wiele ofert i skorzystać z porad ekspertów z Powiatowego Urzędu Pracy. Daje to możliwość pełnego wglądu w to, co dzieje się na rynku pracy.

 Na największe tego typu targi w Bytomiu każdego roku przybywają przedstawiciele branży ubezpieczeniowej, budowlanej, nieruchomości i handlu. Na pytania uczestników chętnie odpowiadają też liczni przedstawiciele regionalnych firm pośrednictwa pracy. Od nich można dowiedzieć się o bezpłatnych szkoleniach i panujących na rynku trendach.

 Targi Pracy to kolejna już akcja promująca postawy przedsiębiorczości organizowana przez Agorę Bytom. Wcześniej galeria zapraszała na szkolenia organizowane we współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, których celem było m.in. promowanie innowacji w biznesie. Podobne założenia ma kierowana bezpośrednio do kobiet seria spotkań „Sukces To Ja”, którym patronują Agora Bytom i Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką.

 Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino, galeria sztuki
i sala widowiskowa. Z galerią sąsiaduje również parking na 800 samochodów. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

Targi Pracy

25 kwietnia 2018, godz. 10.00–12.00

Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1

Wstęp wolny – zapraszamy

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

Kontakt dla mediów:

Aleksandra Palus

PR EXPERT
apalus@prexpert.com.pl
GSM + 48 509 065 355Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 5 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »