Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

"Znajdź swój rytm!"- nowy konkurs muzyczny na gandalf.com.pl

"Znajdź swój rytm!"- nowy konkurs muzyczny na gandalf.com.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji Światowego Dnia Muzyki Księgarnia Internetowa Gandalf zaprasza do udziału w konkursie "Znajdź swój rytm".

Konkurs potrwa od 23 do 27 czerwca. Każdy dzień konkursu to oddzielny etap. W każdym z nich można wygrać jedną z pięciu płyt. 

Jak to zrobić? To proste! Każdego dnia konkursu, w samo południe, na stronie konkursowej oraz na profilu Księgarni Gandalf na fb opublikowane zostanie pytanie muzyczne. Choć pytania będą trudne, Księgarnia Gandalf nie zostawi uczestników bez pomocy! Na stronie internetowej gandalf.com.pl znajdą się podpowiedzi, które wiele wyjaśnią. Warto z nich skorzystać, bo pytania będą podchwytliwe.

Uczestnik konkursu może wziąć udział w jednym lub kilku etapach konkursu. Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres konkursy@gandalf.com.pl od momentu publikacji pytania do godziny 10.00 następnego dnia. Płytę zgarnie 1., 10., 25., 40. oraz 55. osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi w każdym z konkursowych etapów.

W puli nagród znalazły się między innymi płyty Coldplay, Artura Rojka czy Johnny'ego Cash'a.

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie www.gandalf.com.pl. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

gandalf_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »