Społeczeństwo » Społeczeństwo

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie podczas Jesieni Kurdwanów–Wawel Service otwiera drzwi Halszki 28A

Już 5 i 6 września w Krakowie odbędzie się festyn „Jesień Kurdwanów 2015”. W tym roku wszystkie osoby, zainteresowane kupnem mieszkania na Kurdwanowie i tym samym chcące dołączyć do wyjątkowej kurdwanowskiej wspólnoty, Wawel Service zaprasza na dni otwarte w swojej inwestycji Halszki 28A.

 

Jesień Kurdwanów to impreza o najdłuższej tradycji wśród wszystkich krakowskich spółdzielni oraz dzielnic. Od 22 lat cieszy się ogromnym powodzeniem i zbiera pozytywne opinie Krakowian, sponsorów i artystów. Na kurdwanowskiej scenie gościło jak dotąd ponad osiemdziesięciu znanych i lubianych wykonawców polskiej estrady. W tym roku gwiazdą festynu będzie Krzysztof Krawczyk. W programie tegorocznego festynu tradycyjnie przewidziane są także liczne konkursy oraz pokazy.

Halszki 28A to inwestycja, którą stworzył na Kurdwanowie krakowski deweloper z wieloletnim doświadczeniem – Wawel Service. Jej cechą szczególna jest energooszczędność. Zastosowane w mieszkaniach systemy rekuperacji oraz izolacji termicznej, pozwalają zaoszczędzić lokatorom nawet do 30 proc. na comiesięcznych rachunkach. To niewątpliwie wyróżnia Halszki 28A spośród innych nieruchomości w tej dzielnicy. Nowoczesne i komfortowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 m2 są miejscem o idealnym mikroklimacie wnętrza, który sprzyja alergikom.  Dodatkowym atutem inwestycji jest łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury osiedlowej, punktów usługowych, sklepów, centrów medycznych, szkół, przedszkoli, etc.

„Kurdwanów jest dla nas szczególnym miejscem, ponad 20 lat temu to właśnie w tej dzielnicy powstała pierwsza inwestycja Wawel Service. Od tego czasu zrealizowaliśmy już kilka inwestycji w tym obszarze Krakowa i na pewno zrealizujemy jeszcze niejedną. To że festyn na Kurdwanowie to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych przyjaźni między sąsiadami jest oczywiste. Jednak, aby móc te relacje nawiązać najpierw musimy stać się członkiem wyjątkowej kurdwanowskiej społeczności. W Wawel Service postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i stworzyć możliwość obejrzenia naszych mieszkań podczas trwania „Jesieni Kurdwanów”. Mamy nadzieje, że uczestnicy festynu dostrzegą zalety zarówno samej dzielnicy jak i jej mieszkańców, a przede wszystkim naszej energooszczędnej inwestycji Halszki 28A” – komentuje Bogusław Maciaś, Prezes Zarządu Wawel Service.

„Jesień Kurdwanów” to idealna okazja nie tylko na miłe spędzenie wolnego czasu, ale także na znalezienie wymarzonego mieszkania. Ponadto integrująca mieszkańców zabawa, trwająca od godziny 13.00 do 21.30 to liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych: wesołe miasteczko, stoiska handlowe i gastronomiczne. Patronat Honorowy nad festynem objął ponownie Prezydent Krakowa, prof. Jacek Majchrowski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »