Dom » Budownictwo

Znak jakości dla pilarki wielofunkcyjnej TRYTON

Znak jakości dla pilarki wielofunkcyjnej TRYTON
Zobacz więcej zdjęć »
Pilarka wielofunkcyjna TPW600K, znajdująca się w portfolio producenta elektronarzędzi TRYTON, została nagrodzona znakiem Home Zone – jakość i niezawodność. To ogólnopolskie wyróżnienie jest cenną wskazówką przy wyborze najlepszych produktów i usług z branży budowlanej.

Głównym celem projektu Home Zone jest przyznawanie znaku jakości i niezawodności przedsiębiorstwom, których  produkty i usługi są gwarantem najwyższej jakości, a także wskazanie kierunków rozwoju branży poprzez promocję firm wykorzystujących innowacyjne rozwiązania i wyróżniających się na tle podmiotów konkurencyjnych.

Cieszymy się, że zostaliśmy wyróżnieni jako ci, którzy mogą być wzorem do naśladowania i potrafią sprostać wszelkim oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagającego,  klienta. Znak jakości Home Zone to dla konsumenta wartościowa podpowiedź dotycząca niezawodnych produktów, a taka jest nasza pilarka wielofunkcyjna TPW600K – mówi Jarosław Bednarczyk, ekspert marki TRYTON. Podsumowaniem każdej edycji projektu jest uroczysta gala finałowa, na której laureaci otrzymają oficjalnie wręczony certyfikat.

Pilarka wielofunkcyjna TPW600K daje możliwość pracy z tarczami HSS/TCT lub tarczami diamentowymi. Najlepszym zastosowaniem dla niej są wszelkie zadania związane z obróbką drewna, tworzyw sztucznych oraz materiałów budowlanych.

Po więcej szczegółów na temat pilarki wielofunkcyjnej TRYTON zapraszamy na stronę producenta www.tryton-tools.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »