Kultura, sztuka » Kultura

Znamy zwycięzców I edycji konkursu na najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną!

Znamy zwycięzców I edycji konkursu na najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną!
Zobacz więcej zdjęć »
16 kwietnia o godzinie 16.00 w Centrum Handlowym Czyżyny odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu na najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną.

Do pierwszej edycji prestiżowego konkursu na najpiękniejszą Czyżyńską Palmę Wielkanocną przystąpiły zaproszone przez organizatora szkoły podstawowe i szkoły gimnazjalne, zlokalizowane w najbliższej okolicy Centrum Handlowego Czyżyny. Na wybrane prace konkursowe głosowali Klienci Centrum. To oni wytypowali zwycięzców. Za ich sprawą pierwsze miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 130 im. Jana Brzechwy w Krakowie, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 89 im.  Kornela Makuszyńskiego  a  trzecie Gimnazjum nr 37 im św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Nie zabrakło również wyróżnień. Na te zaszczytne tytuły zapracowały: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społ. Tow. Oświatowego, Szkoła Podstawowa nr 80 oraz Szkoła Podstawowa nr 88.

Całość imprezy uwieńczyły występy dziecięcych zespołów tanecznych.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, tych którym tym razem się nie udało zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Wszystkie nadesłane prace można oglądać jeszcze do 23 kwietnia na terenie Centrum Handlowego Czyżyny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MagdalenaZ

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »