Firma » Biznes

Znane i unikalne tytuły w prenumeracie Kolportera

Kolporter oferuje prenumeratorom ponad 5 000 tytułów prasy polskiej i zagranicznej, w tym niedostępne w tradycyjnej sprzedaży unikalne czasopisma.

„Atest Ochrona Pracy”, „Analiza Przypadków w Pielęgniarstwie I Położnictwie” czy „Kierunek Wod-Kan” – tych specjalistycznych czasopism próżno szukać na rynku, można je za to dostać w prenumeracie. Jak co roku, listopad to dla Kolportera gorący okres podpisywania umów z dotychczasowymi i nowymi prenumeratorami.

Z prenumeraty Kolportera korzysta 5 000 instytucji, urzędów i firm. Wśród nich są m.in. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Kultury, Ministerstwo Środowiska, Uniwersytet Warszawski, Telewizja Polsat, Business Centre Club czy Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. – Dla firm i instytucji to bardzo wygodna forma otrzymywania prasy – mówi Daniel Kiliński, kierownik Centralnego Działu Marketingu Prenumeraty w Kolporterze. – Zamówione tytuły dostarczamy pod wskazany adres i w uzgodnionym terminie.
– W ofercie prenumeraty mamy wiele tytułów, nie tylko komercyjnych, ale także specjalistycznych, branżowych, naukowych, medycznych czy statystycznych – wylicza Agata Siuda z Pionu Administracji Wydawnictw Kolportera. – Klient może zamówić ogólnopolskie dzienniki i tygodniki, ale także np. „Biuletyn Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji”, kwartalnik „Asysta Dentystyczna” czy miesięcznik „Przegląd Spawalnictwa”.

Podobnie jest z prenumeratą prasy zagranicznej. – Oprócz najbardziej znanych tytułów z całego świata, jak „The Economist” czy „Der Spiegel” , oferujemy również te unikalne, np. kwartalnik „Journal Of Competition In Law And Economics” czy „European Procurement & Public Private Partnership Law Review” – dodaje Agata Siuda.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »