Społeczeństwo » Społeczeństwo

Znani i lubiani nie wyobrażają sobie życia bez smartfonów

Znani i lubiani nie wyobrażają sobie życia bez smartfonów
Zobacz więcej zdjęć »
W Teatrze Capitol 20 lutego odbyła się już dziewiąta edycja Gali Mobility Trends – największego prestiżowego wydarzenia podsumowującego technologiczne nowości z minionego roku

W Teatrze Capitol 20 lutego odbyła się już dziewiąta edycja Gali Mobility Trends – największego prestiżowego wydarzenia podsumowującego technologiczne nowości z minionego roku. Zwycięzcom zostały wręczone statuetki Złoty Bell w 25 kategoriach. Wśród gości nie mogło zabraknąć znanych i lubianych osób, przedstawicieli świata show biznesu – jak się okazało, nowe technologie to nierozerwalna część ich codziennego życia, szczególnie smartfon.

Miło nam było gościć aktorów: Grażynę Wolszczak, Wojciecha Majchrzaka, Jarosława Jakimowicza oraz prowadzącego program „Samochód marzeń: Kup i Zrób” - Adama Klimka. Tegoroczną Galę poprowadził brawurowo duet – Beata Chmielowska-Olech i Tomasz Wolny, zaś muzyczną gwiazdą wieczoru był Kuba Sienkiewicz – lider Elektrycznych Gitar.

Jakie nowe technologie kochają gwiazdy?

 „Ja nie wypuszczam telefonu z ręki” – przyznała aktorka Grażyna Wolszczak, po czym dodała, że była bardzo zakłopotana, gdy pewnego razu zostawiła go w pociągu – „To była największa tragedia jaka mogła się stać”. Podobnie o smartfonie myśli Wojciech Majchrzak, który nie wyobraża sobie życia bez technologii.

Jarosław Jakimowicz podkreślił, że nie jest gadżeciarzem, ale w telefonie ceni dobry aparat i kamerę. Przyznał również, że sam jest tradycjonalistą, ale to właśnie Mobility Trends i Technikalia.pl skłoniło go do poszukiwania innych rozwiązań.

Co oprócz smartfona?

Tuż po telefonie, kolejnymi przydatnymi gadżetami technologicznymi dla Grażyny Wolszczak są słuchawki oraz odświeżacz powietrza. Adam Klimek natomiast docenił technologię używaną w nawigacjach i wideorejestratorach.

 

Poniżej udostępniamy przegotowaną przez zespół Technikalia TV relację z wypowiedziami gwiazd podczas Gali Mobility Trends 2018.

https://www.youtube.com/watch?v=BBKsywZREQ4

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sponsor główny: Samsung

Sponsorzy Mobility Trends 2018: SanDisk, Western Digital, Maxcom, MyScreenProtector, Meizu, 4 PUBLICITY, Teatr i Club Capitol, Technikalia oraz Honor.

Partnerzy: Plantronics, Play, Mio, Telematics Technologies, CAT, Hama, General Mobile, Ingram Micro, Wiko, Jabra, Solectric, Blaupunkt, Świat Telefonów i Landotech.

Patroni honorowi: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, ZIPSEE - Cyfrowa Polska,

Oficjalni patroni medialni: Czwórka Polskie Radio, Wirtualna Polska, Komórkomania, MobilityNews, Technikalia.TV, Mobility.

Patroni medialni: InfoMarket, Brands IT, Big China, Telix, eGospodarka, Ostatnia Tawerna, Outsourcing Portal, BeautyShow, MotoSpace, EuroFlota.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obraz zawierający tekst  Opis wygenerowany automatycznie

Organizatorem Plebiscytu i Gali Mobility Trends było MIT MEDIA Group, wydawca wiodącego magazynu mobilnych technologii „Mobility”, portalu MobilityNews.pl oraz telewizji internetowej Technikalia.tv. MIT MEDIA działa na rynku wydawniczym od lutego 2001 roku. W maju 2001 ukazał się pierwszy numer pisma Mobility. Obecnie pismo ma ponad 100 stron, na których znajdują się nowości z rynku nowych technologii, głównie telefonii komórkowej. Oprócz mediów MIT MEDIA Group od 2017 roku merytorycznie wspiera projekt e-commerce – Technikalia.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »