Technologie » Internet

Znany bloger o tym, jak podnieść startup do potęgi Y

Już 24 kwietnia wrocławscy przedsiębiorcy dowiedzą się, jak stworzyć startup skrojony na potrzeby „millenialsów” z pokolenia Y. Bezpłatne warsztaty w przestrzeni coworkingowej Idea Hub poprowadzi Adam Przeździęk, autor bloga na temat trendów, marketingu i techchnologii - mediafeed.pl. Znany bloger o

Spotkanie w Idea Hub będzie okazją do zgłębienia tajników nowoczesnego marketingu oraz zapoznania się z najlepszymi przykładami kreatywnych koncepcji reklamowych. Uczestnicy dostaną także szansę na zadanie pytań trenerowi, a co za tym idzie: otrzymają cenne wskazówki dotyczące rozwoju ich działalności. Warto zaznaczyć, że Adam Przeździęk specjalizuje się w doradzaniu firmom, którym, jak sam mówi: „pomaga lepiej funkcjonować dziś i jednocześnie być odpowiednio przygotowanym na jutro”.

Wspomniane wydarzenie to nie pierwsza okazja do otrzymania wsparcia biznesowego w Idea Hub – cykl warsztatów trwa od początku tego roku. Nowoczesna przestrzeń coworkingowa gości każdego miesiąca dwóch doświadczonych ekspertów, którzy w trakcie spotkań dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z uczestnikami szkolenia. W kwietniu Idea Hub odwiedził Piotr Robacki, który przybliżył zebranym kluczowy dla startupowców temat sprzedaży.

 

Warsztaty z Adamem Przeździękiem odbędą się 24 kwietnia w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu. Informacje o zapisach znajdują się na profilu Idea Hub Wrocław na Facebooku oraz w serwisie Evenea. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Komunikacja Plus

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »