Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Znany youtuber spotka się z fanami w Bonarce

Znany youtuber spotka się z fanami w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
W związku z wydaniem książki „Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel” 1 lutego o godz. 18:00 w Bonarce odbędzie się spotkanie z Jakubem Czarodziejem. Będzie to idealna okazja, żeby porozmawiać z youtuberem i zdobyć jego autograf.

Jakub Czarodziej to psycholog i specjalista resocjalizacji. Jego niestandardowe metody pracy pomogły wielu ludziom przezwyciężyć życiowe trudności. Sam wyrwał się z piekła uzależnień. Teraz podaje pomocną dłoń ludziom na życiowym zakręcie. Jego nagrania w Internecie są oglądane przez tysiące fanów.

Podczas spotkania w Bonarce Jakub Czarodziej zaprezentuje książkę „Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel". Jest to obowiązkowa publikacja dla wszystkich, którzy chcieliby zmienić coś w swoim życiu. Dzięki niej można nauczyć się efektywnego planowania i realizowania celów oraz zwiększyć własną samoocenę i pewność siebie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Spotkanie z youtuberem odbędzie się w Bonarce na placu przy fontannie. Wstęp bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »