Kultura, sztuka » Kultura

Żniwiarz powraca – kolejna część demonicznej serii

Żniwiarz powraca – kolejna część demonicznej serii
Zobacz więcej zdjęć »
Upiorna i wciągająca, okraszona szczyptą rewelacyjnego humoru rozświetlającego nawet największe ciemności – seria Żniwiarz powraca w czwartej już książce zatytułowanej Droga dusz (Wydawnictwo We need YA).

O mrocznych wierzeniach naszych przodków będzie można porozmawiać z jej autorką, Pauliną Hendel, w piątek 11 października w salonie Empik Plac Wolności.

Ciemność zalała Wiatrołom. Nadeszła trzynasta pełnia a wraz z nią nowe demony. Feliks ma wrażenie, że w tym rozdaniu dostał od losu najgorsze karty. Odkrywa też, że ludzie mogą być równie nieobliczalni i żądni krwi. Magda w pogoni za Niją znajduje się tak daleko od rodzinnego miasteczka, jak jeszcze nigdy. Czy uda jej się odkryć, kim tak naprawdę jest, zanim będzie za późno? I czy droga dusz zaprowadzi ją z powrotem do domu?

Odpowiedzi na te pytania miłośnicy fantastyki znajdą w najnowszej książce „Droga dusz”, będącej czwartą już częścią serii „Żniwiarz”. Po raz kolejny na czytelników czekają niezapomniane przygody w świecie pełnym słowiańskich demonów i zabobonów. Podczas zaskakującej i mrocznej podróży, razem z głównymi bohaterami stawią czoła ciemności i niesamowitym potworom.

Paulina Hendel – absolwentka filologii angielskiej, interesuje się polską literaturą fantastyczną i przygodową, a także twórczością Terry’ego Pratchetta. Obecnie pracuje nad kontynuacją swoich dwóch serii dla nastolatków „Zapomniana księga” oraz młodych dorosłych „Żniwiarz”.

 

Data spotkania:

11 października, godzina 18:00

 

Adres:

Empik Plac Wolności

Poznań, ul. Ratajczaka 44Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wydarzenia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »