Kultura, sztuka » Kultura

Zobacz roboty w Gliwicach

Zobacz roboty w Gliwicach
Zobacz więcej zdjęć »
„Ja, Robot” to kolejna propozycja filmowa w letnim kinie samochodowym Europy Centralnej. Projekcja już w czwartek 23 lipca o godz. 21:00

Warto pojawić się jednak nieco wcześniej, aby zarezerwować dobre miejsce do oglądania filmu wyświetlanego na ekranie o powierzchni niemal stu metrów kwadratowych. Żeby każdy z widzów czuł się komfortowo zadbano także o specjalne nagłośnienie projekcji. Można korzystać z tradycyjnego nagłośnienia bądź hybrydowego, odbieranego przez radio samochodowe na określonej częstotliwości. W najbliższy czwartek letnie kino samochodowe Europy Centralnej opanują roboty. Wszystko to za sprawą filmu science fiction, w którym widzowie przeniosą się do 2035 roku. Podczas niemal dwugodzinnej przygody wezmą udział w śledztwie w sprawie tajemniczego morderstwa. Będą w nim uczestniczyć razem z Willem Smithem, Bridget Moynahan, Jamsem Cromwellem oraz Alanem Tudykiem, który wcielił się w rolę robota Sonny’ego.

Szukasz pomysły na aktywne spędzenie czasu z dzieckiem w weekend? Ciekawą propozycję przygotowała Europa Centralna. – W najbliższe sobotę i niedzielę zapraszamy na kolejną dyskotekę dla najmłodszych – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor marketingu EC. – Podczas niej pod opieką doświadczonych specjalistów nasi milusińscy będą mogli się bawić w rytmie największych przebojów. Przygotowano dla nich także wiele niespodzianek. Początek mini disco o godz. 17:00 na piętrze restauracyjnym (+1). Z kolei we wtorek i czwartek (21 i 23 lipca) – także z myślą o dzieciach i młodzieży – odbędą się kolejne warsztaty sportowe. Poprowadzą je doświadczeni trenerzy z klubu „Sikret” Gliwice. Podczas nich będzie można odkrywać tajemnice piłki plażowej. Bezpłatne zajęcia rozpoczną się punktualnie o godz. 16:30 na boiskach, w pobliżu wejścia A. Można z nich korzystać przez całą dobę, m.in. dzięki specjalnemu oświetleniu zainstalowanemu w ich pobliżu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »