Kultura, sztuka » Kultura

Zoom na modę - wygraj w konkursie „W swarzędzkim obiektywie”

Zoom na modę - wygraj w konkursie „W swarzędzkim obiektywie”
Zobacz więcej zdjęć »
Lubisz modę? Fotografia to Twoja pasja? Zgłoś się do konkursu „W swarzędzkim obiektywie” w kategorii „Zoom na modę”. Podziel się z nami zdjęciami i wygrywaj nagrody.

ETC Swarzędz zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Konkurs dedykowany jest dla wszystkich chętnych, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy chcą zaprezentować swoje prace. By wziąć udział w kategorii „Zoom na modę”, której Centrum jest patronem, wystarczy wysłać zdjęcie ulubionej stylizacji na adres fotografia@swarzedz.pl. Wiele inspiracji można znaleźć w samej galerii handlowej, a nawet na miejscu zrobić sesję. Dla zwycięzcy ETC przygotowało nagrodę specjalną – indywidualne spotkanie ze stylistką, która przeprowadzi analizę sylwetki oraz analizę kolorystyczną. Specjalistka podpowie również jak kompletować strój, by doskonale się prezentować na każdą okazję. W trakcie zakupowego szaleństwa ufundowanego przez Centrum, podczas którego do wykorzystania będzie 500 złotych - będzie też doradzać w czym nam do twarzy.

„Zoom na modę” to nie jedyna kategoria w konkursie. Zdjęcia mogą dotyczyć również ulubionego miejsca, relacji z wycieczki rowerowej oraz ukochanego pupila.

Warto spróbować. Do wygrania także inne ciekawe nagrody o równoważności 500, 200 i 100 złotych w zależności od zajętego miejsca. Zgłoszenia do konkursu trwają do dnia 20 września. Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej: https://www.swarzedzki.pl/wp-content/uploads/2019/07/Konkurs-2019-regulamin.pdfRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »