Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zostań Ambasadorem NoVa Park!

Zostań Ambasadorem NoVa Park!
Zobacz więcej zdjęć »
NoVa Park szuka wyjątkowej rodziny, która w 2016 roku zostanie Ambasadorem NoVa Park! Jeśli model Waszej rodziny to 2+1 lub 2+2, czyli rodzicie wraz jednym lub dwójką dzieci – zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Do wygrania wycieczka do Kenii wspólnie z lokalnym fotografem i podróżnikiem Sławomirem Sajkowskim oraz udział w sesji zdjęciowej, której efekty poznamy w przyszłorocznej kampanii NoVa Park!

Co zrobić, aby zostać „twarzą” NoVa Park? Wystarczy w dniach 18-22 grudnia w godzinach 14.00-20.00 odwiedzić NoVa Park i zarejestrować swoją rodzinę w konkursie wypełniając specjalny formularz w Punkcie Obsługi Klienta. Następnie – w atelier fotograficznym – należy zapozować z całą rodziną do wspólnego zdjęcia przed obiektywem fotografa Sławomira Sajkowskiego i czekać na werdykt Jury.

Wyniki pierwszego etapu konkursu, czyli wybór pięciu najbardziej fotogenicznych rodzin zostaną opublikowane 5 stycznia.. O tym, która rodzina ostatecznie zdobędzie nagrodę główną, czyli wycieczkę do Kenii wspólnie z fotografem i podróżnikiem Sławomirem Sajkowskim oraz tytuł Ambasadora NoVa Park 2016 zadecydują w drugim etapie konkursu klienci centrum w specjalnym głosowaniu, które odbędzie się w dniach 11-17 stycznia 2016 roku w NoVa Park.

Nowy rok to nowe wyzwania! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gorzowa i okolic do udziału w naszym konkursie fotograficznym. Pokażcie, że jesteście wspaniałą rodziną i podbijcie serca nie tylko nasze, ale także klientów NoVa Park.” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik marketingu NoVa Park.

Regulamin konkursu będzie dostępny w atelier fotograficznym w NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A. www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »