Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zostań testerem zabawek i wygraj wspaniałe nagrody

Zostań testerem zabawek i wygraj wspaniałe nagrody
Zobacz więcej zdjęć »
Na fan page’u Toys”R”Us ruszył konkurs – „Mali Testerzy”, w którym do wygrania są cenne zabawki i karty podarunkowe o wartości 500 zł. Akcja potrwa do 11 grudnia.

Zasady konkursu są proste. Należy za pośrednictwem aplikacji przesyłać 30-60 sekundowe filmy,  które najlepiej przedstawią dziecko testujące zabawki, zgodnie z tematyką wybranej tury.  
Liczy się przede wszystkim kreatywność i oryginalność, ale także zaangażowanie testera i jakość nagranego filmu. Każda z czterech tur trwa 10 dni i jest poświęcona testom zabawek w odrębnych kategoriach: zabawki pluszowe, sportowe, dziewczęce i chłopięce oraz edukacyjne.

Następnie przez 10 dni od rozpoczęcia każdej tury można raz dziennie głosować na jeden z filmików. Warto również zapraszać znajomych do wzięcia udziału w zabawie, gdyż przy 20 wspólnych fanach fan page’a Toys”R”Us głosy będą liczyć się podwójnie, a przy 30 potrójnie. Z każdej z czterech tur jury wytypuje po dwóch testerów (łącznie ośmiu), którzy wezmą udział w wielkim finale. Tam przyjdzie im testować trzy  zabawki od Toys”R”Us, a wyniki swoich testów zaprezentują w trzech krótkich filmach, na które będzie można oddawać głosy. Trzem finalistom z łączną, największą liczbą głosów zostaną przyznane nagrody rzeczowe, między innymi konsolę X-box z Kinectem, a cała ósemka będzie mogła zatrzymać wcześniej testowane zabawki.

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić fan page Toys”R”Us, a następnie kliknąć
w aplikację Mali Testerzy –
https://apps.facebook.com/mali_testerzy/. Akcji patronują: portal parentingowy miastodzieci.pl oraz platforma z grami dla dzieci lulek.tv. Toys”R”Us - największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży. Sklepy słyną z dużej powierzchni  handlowej oraz bogatego asortymentu. Każdy znajdzie coś dla siebie wśród zabawek, sprzętu sportowego, multimediów, książek czy artykułów dla niemowląt sprzedawanych pod marką Babies”R”Us.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »