Firma » Biznes

Zostań w domu i ucz się za pół ceny. Biznesowy e-learning od Insertu

Zostań w domu i ucz się za pół ceny. Biznesowy e-learning od Insertu
Zobacz więcej zdjęć »
InsERT – lider rynku oprogramowania dla MSP – uwzględniając sytuację w czasie epidemii koronawirusa, obniża aż o połowę cenę szkoleń e-learningowych. Tematyka e-szkoleń dotyczy m.in. księgowości, finansów, kadr oraz prawa w obszarze prowadzenia biznesu, a także obsługi programów dla firm.

 

Konieczność pozostawania w domu to dobry moment do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy.

Jak wykorzystać czas podczas przymusowego pobytu w domu? Wielu specjalistów w zarządzaniu biznesem i kompetencjami zawodowymi namawia do zajęć, które dotychczas, w nawale pracy i innych życiowych spraw, były odkładane i spychane na dalszy plan. Dobrze jest wykorzystać ten czas na zdobywanie wiedzy, poszerzanie swoich umiejętności i zawodowych kompetencji. Tym bardziej, że przydadzą się w momencie, gdy okaleczona rzeczywistość gospodarcza zacznie powoli wracać do normalności.

Globalny rynek e-szkoleń rozwija się dynamicznie już od kilku lat i według ekspertów za 5 lat jego wartość znacznie przekroczy 300 miliardów dolarów. Polskie firmy też szybko adaptują się do nowych trendów i lokowane są na 5. miejscu na świecie w wykorzystywaniu e-learningu w organizacjach.*

Od 2010 r. Akademia InsERT udostępnia biznesowe szkolenia skierowane do szerokiego grona odbiorców: właścicieli firm, początkujących przedsiębiorców, kadry zarządzającej, pracowników poszczególnych działów czy studentów kierunków ekonomicznych. Dużą grupę stanowią samodzielni księgowi, a także biura rachunkowe i doradcy podatkowi.  
Multimedialne szkolenia dostępne online na platformie e-learningowej w przystępny i atrakcyjny sposób przybliżają zagadnienia z różnych obszarów funkcjonowania firmy. Uczestnicy szkoleń uczą się, jak samodzielnie sporządzać umowy i pisma, uzyskują porady, jak skutecznie sprzedawać, wgłębiają się w tajniki rachunkowości oraz kadr i płac. Ponadto poznają aktualne przepisy prawa dotyczące prowadzenia biznesu, a także dokładnie zapoznają się z obsługą popularnych programów dla firm.

Wśród szkoleń dostępnych w Akademii InsERT znajdują się m.in.: „e-Prawnik 3.0 Umowy i pisma", „Jednolity Plik Kontrolny - vademecum + Obsługa JPK w programach InsERT",  „Zmiany Prawne 2020", „Rachunkowość bez tajemnic", a także szkolenia, które krok po kroku przybliżają obsługę poszczególnych programów InsERT, np. „Rewizor nexo krok po kroku" czy „Subiekt GT krok po kroku".  Wydawcą szkoleń jest InsERT - największy w Polsce, pod względem sprzedanych licencji, producent oprogramowania dla MSP.

Szkolenia dostępne są na stronie:

https://sklep.insert.com.pl/category/Szkolenia-104405?#OfertaProduktowa 

InsERT S.A. jest największym w kraju - pod względem liczby sprzedanych licencji - producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 750 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. www.insert.com.pl

*Źródło https://financesonline.com/elearning-trends/





Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marek.szklarz@insert.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej



etanol alkohol odwodniony produkt spełnia najwyższe normy jakościowe wymagane przepisami krajowymi oraz unii europejskiej posiada

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »