Technologie » Komputery

ZOWIE dołącza do VCT EMEA jako oficjalny partner w zakresie monitorów na resztę sezonu 2022!

ZOWIE dołącza do VCT EMEA jako oficjalny partner w zakresie monitorów na resztę sezonu 2022!
Zobacz więcej zdjęć »
BenQ/ZOWIE dołączył do VALORANT Champions Tour EMEA jako Official Display Partner czyli Oficjalny Partner w zakresie monitorów.

W związku z trwającymi rozgrywkami VCT Stage 2 Challengers EMEA oraz zbliżającymi się kwalifikacjami ostatniej szansy EMEA, z przyjemnością ogłasza, że BenQ/Zowie, producent profesjonalnego sprzętu e-Sportowego z długą historią sukcesów w e-Sporcie FPS, w sezonie 2022 dołączył do VALORANT Champions Tour EMEA jako Official Display Partner czyli Oficjalny Partner w zakresie monitorów.

ZOWIE zaprezentuje 5 najlepszych rozgrywek z każdego tygodnia w regionie VCT EMEA, wskazując niektóre z wyjątkowych momentów zarówno w VCT EMEA Challengers Stage 2, jak i w kwalifikacjach VCT EMEA Last Chance Qualifier.

„Jest to dla nas wyjątkowa okazja, jesteśmy wręcz zachwyceni, że współpracę z Valorant i Riot Games możemy rozpocząć podczas tak prestiżowego wydarzenia", powiedział Steve Chu, Prezes BenQ Europe. „Jako firma o silnej pozycji na rynku monitorów do e-Sportu, wierzymy, że dzięki unikalnym cechom, takim jak Technologia DyAc™ i XL Setting to Share™, nasze produkty ZOWIE mogą przynieść dodatkowe korzyści graczom na całym świecie”.

„Cieszymy się, że możemy powitać ZOWIE jako Oficjalnego Partnera w zakresie monitorów dla pozostałego sezonu VCT EMEA 2022” - mówi Christian Sponziello, Business Development and Partnerships Manager w Riot. „Cieszy nas bliska współpraca i możliwość pokazania najlepszych momentów z VCT EMEA Challengers Stage 2 i VCT EMEA Last Chance Qualifiers w serii Top 5 ZOWIE. Z niecierpliwością czekamy na najlepsze momenty naszych drużyn w walce o miejsca w VCT Masters 2 i VCT Champions w dalszej części roku".  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »