Technologie » Komputery

ZOWIE oficjalnym dostawcą monitorów eSportowych na DreamHack Summer 2016

ZOWIE oficjalnym dostawcą monitorów eSportowych  na DreamHack Summer 2016
Zobacz więcej zdjęć »
ZOWIE brand by BenQ jest oficjalnym dostawcą monitorów na DH ZOWIE Open i wszystkie inne turnieje rozgrywane na tegorocznym DreamHack Summer 2016 odbywającym się 18–21 czerwca br. w szwedzkiej miejscowości Jönköping.

Turnieje rozgrywane będą na 24 calowych monitorach XL2430T i RL2460HT.
Myszki i inne akcesoria eSportowe ZOWIE będzie można wypróbować na stoisku B04:07. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Czwarta tegoroczna odsłona otwartego turnieju CS:GO – DH ZOWIE Open odbędzie się w trakcie DreamHack Summer 2016 w szwedzkiej miejscowości Jönköping w dniach 18-21 czerwca 2016. Wszystkie rozgrywki prowadzone będą na monitorach BenQ XL2430T, dodatkowo ZOWIE dostarczy monitory BenQ RL2460HT do konsolowych rozgrywek w ramach Capcom Pro Tour’s Street Fighter V Tournament i Pokkén Tournament. Więcej o DH ZOWIE Open: http://open.dreamhack.se/news/325-dreamhack-zowie-open-for-csgo-in-2016.html

Odwiedzający stoisko ZOWIE (B04:07) na DremHack Summer 2016 będą mogli wypróbować szeroką gamę akcesoriów eSportowych ZOWIE – myszy z serii ZA i FK z najnowszą FK1+, podkładki SR i TF oraz CAMADE.

Dodatkową atrakcją będzie - zorganizowany wspólnie z Bandai Entertainment - otwarty Turniej Takken 7, w którym do wygrania będzie monitor BenQ RL2460.  

n  ZOWIE a brand by BenQ dla e-Sportu

Po przejęciu przez BenQ znanej od 2008 rokuwww.BenQ.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »