Technologie » Komputery

ZOWIE XL2540K – 240Hz popularny monitor e-Sportowy z FreeSync

ZOWIE XL2540K – 240Hz popularny monitor e-Sportowy z FreeSync
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa, 24,5” szybka matowa matryca Full HD, mniejsza podstawa i większy zakres płynnej regulacji położenia ekranu. Skuteczność w grze zwiększają funkcje wspomagania widoczności pola walki: Low Blue Light, Color Vibrance, Black eQualizer. Monitor ma 3 gniazda HDMI 2.0, DP 1,2 i słuchawkowe.

BenQ ZOWIE XL2540K to kolejny monitor z najnowszej generacji monitorów e-Sportowych ZOWIE XL-K. Monitor wyposażono w nowej generacji, szybszą matową matrycę TN Full HD (1920x1080) o jasności 320 nitów i kontraście 1000:1. XL2540K ma matrycę o przekątnej 24,5” (pixel 0,283mm).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

XLSetting To Share to nowa funkcja umożliwiająca szybkie zapisywanie profilu własnych ustawień monitora
i udostępnianie go członkom zespołu, innym graczom, znajomym czy fanom. Obsługę funkcji wspomaga bardzo prosty interfejs. Wymiana profili ustawień dostępna jest tylko w monitorach nowej generacji ZOWIE XL-K.

Więcej szczegółów: https://zowie.benq.eu/pl-pl/xl-setting-to-share.html
Zobacz film: https://zowie.benq.eu/content/dam/game/en/product/monitor/XL-K_Setting_To_Share/XLSettingto%20Share_Short.mp4

Nowe wzornictwo - większy komfort i bezpieczeństwo – zmniejszona podstawa – w porównaniu z poprzednimi monitorami XL - umożliwia większą elastyczność w dostosowywaniu wzajemnego rozmieszczenia na blacie stołu: monitora, klawiatury i podkładki pod mysz, tak by zapewnić jak największą wygodę i swobodę ruchów w trakcie gry. Nowa podstawa i kolumna umożliwiają także precyzyjną i płynną regulację pochylenia i wysokości ekranu z „pamięcią” 14 poziomów wskazywanych dobrze widocznym markerem, co zapewnia powtarzalność ustawień. Duży zakres regulacji pochylenia matrycy do przodu i do tyłu (-5°+23°) oraz o 45° w prawo i w lewo, a także obrót ekranu o 90° (pivot) do pozycji pionowej ułatwiają dobór najlepszego dla gracza położenia ekranu. Wygodny uchwyt do przenoszenia monitora i sztywna rama dobrze chroni boki ekranu, co jest bardzo przydatne podczas transportu monitora w trakcie turniejów czy wydarzeń LAN party czy BYOC.  

20 stopniowa regulacja jaskrawości (jasności) kolorów – dostępna w menu ekranowym (OSD) pozwala na szybkie i powtarzalne ustawienie jaskrawości (jasności) kolorów, dostosowanej do indywidualnych przyzwyczajeń i preferencji gracza oraz konkretnej gry.

Szybki dostęp do ustawień – nowy, usprawniony interfejs ułatwia dostęp do ustawień OSD (menu ekranowe) eliminując żmudny proces konfiguracji monitora oraz zmianę ustawień w trakcie gry czy pracy.

Opcjonalnie dokupić można Regulowaną osłonę ekranu – ułatwia ona skoncentrowanie się na grze i dodatkowo eliminuje wpływ oświetlenia zewnętrznego na jakość obrazu.

Opcjonalnie dokupić można S-Switch – nowy przełącznik wyposażony w pięć przycisków, co umożliwia dostosowanie i zapis – w jego pamięci – ustawień konfiguracyjnych monitora dedykowanych różnym grom czy pracy. Płynne przełączanie pomiędzy zapamiętanymi ustawieniami monitora - w trakcie gry - jest szybkie i proste. Zapisane w pamięci ustawienia można łatwo przenieść i wykorzystać na innym monitorze np. na treningu czy turnieju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »