Moda » Obuwie

Zrób portret swoim Chuck’om i współtwórz galerię portretów Made by you

Zrób portret swoim Chuck’om i współtwórz galerię portretów Made by you
Zobacz więcej zdjęć »
W sezonie wiosna-lato 2015 Converse dziękuje swoim fanom i zaprasza do wspólnego celebrowania kultowych sneakerse’ów Chuck Taylor All Star, które od prawie 100 lat są symbolem kreatywności i nieograniczonego wyrażania siebie.

Od 2 marca br. w przestrzeni miejskiej, punktach sprzedaży, w kinach czy na platformach internetowych można oglądać galerię portretów Chuck’ów z całego świata będącą częścią globalnej kampanii "Made by you". W kwietniu i maju, w ramach polskiej trasy mobilnego studia portretowego Converse, każdy może wykonać podobny portret swoim ukochanym Chuck’om.

 

Tej wiosny w wybranych miastach Polski pojawią się mobilne studia portretowe Converse Made by you, dzięki którym każdy fan marki może stać się częścią kampanii. Converse pragnie dotrzeć do wszystkich właścicieli Chucków, którzy na swoich sneakersach zapisali wyjątkowe historie. Dowolne przetarcie, przybrudzenie, nit czy rysunek to wspomnienie i zapis osobistych przeżyć, dzięki którym każda para sneakersów jest niepowtarzalna. Osoby, które odwiedzą mobilne studio portretowe w swoich ulubionych Chuckach (lub wezmą je ze sobą) będą mogły wykonać jedyny w swoim rodzaju portret Chuck’ów Made by you.

 

Zaprzyjaźnionych artystów i ekipę Converse będzie można spotkać w miastach na terenie Polski.
Aby dołączyć do akcji wystarczy śledzić trasę trucka na
www.converse.pl i pojawić się w jednej
z lokalizacji na jego drodze. Na miejscu, swoje sneakersy będzie można oddać w ręce tatuatora Doriana Lehmanna lub ozdobić je samodzielnie.

 

Pierwsza odsłona projektu odbędzie się w Warszawie już 11 kwietnia w Barberian Academy and Barber Shop przy ul. Emilii Plater. Portretowanie Chucków Made by you będzie trwało w godz. 15 - 20.

 

Za realizację projektu odpowiada firma AmerSport, wyłączny dystrybutor marki Converse w Polsce, za komunikację projektu Agencja Konkret PR, za działania eventowe Agencja THE SIGN.
W komunikacji i organizacji projektu markę Converse wspiera zespół Brand Solutions Viacom International Media Networks.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »