Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zrób prezent dla babci i dziadka w Galerii Zaspa

Zrób prezent dla babci i dziadka w Galerii Zaspa
Zobacz więcej zdjęć »
Babcie i dziadkowie są szczególnie ważni w życiu każdego z nas. W dniu swojego święta zasługują zatem na podarunek prosto z serca. Najpiękniejszym będzie ten przygotowany własnoręcznie.

Galeria Zaspa zaprasza najmłodszych do udziału w warsztatach plastycznych, podczas których przygotują wspaniałe upominki. Zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę.

 

Każda Babcia i każdy Dziadek wie, że najwspanialsze prezenty, to te przygotowane własnoręcznie przez wnuki. Jak je zrobić? Pomysły na wyjątkowe podarunki ma Galeria Zaspa. Z okazji nadchodzącego Dnia Babci i Dziadka przygotowała dla dzieci warsztaty plastyczne. Pod okiem profesjonalnych animatorów uczestnicy będą mieli okazję samodzielnie wykonać kolorowe tulipany z materiału oraz oryginalne laurki w kształcie koszuli i fartuszka. Doskonałym pomysłem na prezent będzie też wręczenie niezwykłej odznaki. Podczas wydarzenia dzieciaki stworzą jedyne w swoim rodzaju medale dla najlepszych Dziadków na świecie. Takie upominki z pewnością sprawią Dziadkom ogromną radość i staną się szczególną pamiątką na długie lata.

 

 

Zajęcia w Galerii Zaspa odbędą się 18 stycznia w godzinach 11:00-16:00. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »