Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet - wykonaj mammografię w Galerii Zaspa

Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet - wykonaj mammografię w Galerii Zaspa
Zobacz więcej zdjęć »
Dzień Kobiet tuż tuż. To doskonały moment, by z tej okazji zrobić sobie prezent. Jaki? Zapisać się na badanie mammograficzne, a później przyjść 5 marca do Galerii Zaspa, by je wykonać. To nic nie boli, trwa tylko chwilę i może uratować życie.

 

W najbliższy piątek, 5 marca, na terenie Galerii Zaspa pojawi się Mammobus, w którym wszystkie panie w wieku 50-69 lat będą mogły nieodpłatnie skontrolować swoje zdrowie. Warto pamiętać, że mammografię powinno wykonywać się przynajmniej raz na dwa lata.  Regularne badania pozwalają ocenić czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe oraz umożliwiają postawienie prawidłowej diagnozy i szybkie rozpoczęcie ewentualnego leczenia.

 

Specjaliści będą czekali na wszystkie chętne panie najbliższy piątek w godzinach 09:00-17:00. Mammobus stać będzie na parkingu Galerii Zaspa.

 

Uwaga! Na badania prowadzona jest rejestracja telefoniczna pod numerami: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »