Gospodarka » Żywność

Zupa w 3 minuty!

Zupa w 3 minuty!
Zobacz więcej zdjęć »
Specjalna technologia produkcji sprawia, że zdrowe i smakowite zupy d’aucy można przygotować w zaledwie trzy minuty. Dzięki saszetce z bulionem do jarzyn nie trzeba dodawać przypraw ani kostki rosołowej.

Zupy domowe z serii „3 minuty - tylko chwila" d'aucy powstały z myślą o miłośnikach tradycyjnych oraz łatwych w przygotowaniu dań. To odpowiedź na potrzeby osób, które dbają o zachowanie zdrowej, zróżnicowanej diety, ale nie mają czasu na samodzielne przygotowanie ciepłych domowych posiłków. Każda z zup zawiera saszetkę z aromatycznym bulionem warzywnym, dzięki czemu nie trzeba już do niej dodawać kostki rosołowej, ani przypraw.

D'aucy proponuje trzy zupy domowe, których przygotowanie zajmie zaledwie chwilę. W skład mieszanki Jarzynowa z bulionem wchodzą kalafior, ziemniaki, marchew, fasola szparagowa, groszek, por, seler i natka pietruszki. Brokułowa z bulionem d'aucy to smakowita kompozycja brokułów, kalafiora, fasoli szparagowej, marchwi, ziemniaków i pora. Natomiast Pomidorowa z ryżem zawiera pomidory, podgotowany ryż, marchew, cebulę, seler, pietruszkę i natkę pietruszki. Wszystkie składniki zup „3 minuty - tylko chwila" zostały przed zamrożeniem odpowiednio podgotowane. Oprócz znacznego skrócenia czasu przygotowania potrawy, technologia ta pozwoliła zachować wyjątkowy smak oraz wartości odżywcze warzyw.

Produkty dostępne są w opakowaniu 450 g. Torebki zostały wyposażone w perforację, która ułatwia ich otwieranie. Na tylnej stronie opakowań umieszczono wskazówki dotyczące przygotowania warzyw. Wystarczy podgrzać jarzyny, dodać zawartość saszetki z bulionem i delektować się smakiem domowej zupy.
Zupy d'aucy Pomidorowa z ryżem, Brokułowa z bulionem oraz Jarzynowa z bulionem dostępne są w cenie 5,19 zł/szt.

Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie internetowej http://www.daucy.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »