Gospodarka » Żywność

Żurawina z sokiem z granatu Najlepszym Produktem 2016

Żurawina z sokiem z granatu Bakalland otrzymała Złoty Medal oraz tytuł Najlepszy Produkt 2016 – Wybór Konsumentów w kategorii Przekąski.

Co istotne, nagroda przyznana została przez Konsumentów, czyli najważniejsze dla każdego producenta grono odbiorców. Stanowi to jednocześnie potwierdzenie, że starannie wyselekcjonowane, pochodzące z najlepszych plantacji, suszone w całości i wypełnione sokiem z granatu owoce żurawiny, natychmiast skradły podniebienia Polaków.

Plebiscyt organizowany był już po raz 5. Do ogólnopolskiego badania konsumenckiego, realizowanego przez instytut GfK Polonia, zgłoszono aż 332 nowości spożywcze, chemiczne i kosmetyczne, które konkurowały ze sobą w 58 kategoriach. Głosami konsumentów, w kategorii Przekąski zwyciężyła propozycja marki Bakalland - Żurawina z sokiem z granatu. Fakt, że produkt został nagrodzony w tej kategorii stanowi potwierdzenie rosnącego znaczenia bakalii w tym segmencie - konsumenci zgodnie z trendami prozdrowotnymi poszukują zamienników niezdrowych przekąsek. W efekcie suszone owoce i orzechy coraz częściej pojawiają się na półkach impulsowych.


Żurawina z sokiem z granatu to produkt, rekomendowany przez ambasadorkę marki Katarzynę Bujakiewicz. Jest idealnym pomysłem na zdrową przekąskę, kreatywnym składnikiem sałatek, urozmaiceniem wypieków, bądź słodkim dodatkiem do wytrawnych potraw.


To już kolejne tak ważne wyróżnienie dla Żurawiny z sokiem z granatu Bakalland. Wcześniej produkt zdobywając uznanie wśród Detalistów otrzymał Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich 2015 w kategorii „Produkty do pieczenia ciast i bakalie".
Zdobyte do tej pory wyróżnienia potwierdzają bardzo dobrą opinię o produktach marki Bakalland zarówno wśród Detalistów, jak i Konsumentów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka Cieślarek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »