Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Zważ prezent i wygraj nagrodę w CH Kometa!

Modne kule świetlne, przytulne termofory i karty podarunkowe czekają w dniach 1-3 grudnia na wszystkich Klientów CH Kometa, którzy zdecydują się wziąć udział w zabawie „Jaka jest waga prezentów?”. Warto spróbować szczęścia – 380 nagród czeka.

Popularna Kometa po raz kolejny zaprasza swoich Klientów do wspólnej świątecznej zabawy. Aż 380 nagród czekać będzie na wszystkich tych, którzy w dniach 1-3 grudnia na miejsce swoich świątecznych zakupów wybiorą Centrum Handlowe Kometa. Aby stać się właścicielem jednego z upominków należy odwiedzić stoisko konkursowe i prawidłowo oszacować wagę jednego z kilkunastu prezentów. W ręce Klientów trafi 120 kart podarunkowych, 70 przytulnych termoforów i 190 zestawów kul świetlnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguCo zrobić aby wziąć udział w zabawie? Należy w dniach 1-3 grudnia odwiedzić Centrum Handlowe Kometa i zrobić zakupy na kwotę przynajmniej 50 zł. Należy pamiętać aby do paragonu z Auchan dołączyć paragon z galerii lub okazać samodzielny paragon z galerii na wymaganą kwotę. Następnie z paragonami zgłosić się do stoiska konkursowego, prawidłowo oszacować wagę podarunku i wygrywać. Każde kolejne 50 zł to większa szansa na wygraną. Warto się spieszyć – pula nagród jest ograniczona w każdej godzinie.

Do wzięcia udziału w akcji "Jaka jest waga prezentów?" zaprasza Centrum Handlowe Kometa. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny w punkcie promocyjnym.

Zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Renesans PR Bydgoszcz & Event Bydgoszcz
http://renesanspr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »