Rozrywka i wypoczynek » Gry

Zwiedzić cały świat na motorze

Zwiedzić cały świat na motorze
Zobacz więcej zdjęć »
Wprawdzie tylko wirtualnie, ale zawsze jest to pewna frajda, aby móc zwiedzić cały świat. Umożliwia to gra komputerowa o nazwie motorem przez świat, a w oryginale brzmi to: „Moto Rush World”. Wspaniała i przyjazna gra, która nie tylko pozwala się odprężyć, ale również jest bardzo dalece ambitna.
Dzięki tej grze w pewnym stopniu możemy bowiem poznać wiele różnych ciekawostek z całego świata. Tym samym można powiedzieć, że jest to w pewnym sensie również gra edukacyjna. Bez wątpliwości gra ta jest przeznaczona dla graczy w bardzo różnym wieku. Od tych najmłodszych aż do tych najstarszych. Oczywiście tym najmłodszym trzeba co nieco pomóc, zanim sami opanują zasady gry.


Gry motory mogą być bardzo różne, ale tę na pewno możemy zaliczyć do tych bardziej uniwersalnych i dodatkowo też przyjaznych. W tej grze można kształcić w sobie ducha rywalizacji, gdyż tak naprawdę są to wyścigi motocyklowe w bardzo różnych miejscach na świecie. Nie zawsze chodzi o jakieś typowe tory motorowe ani też ulice miast. Mamy bowiem także do czynienia z takimi miejscami jak odległe bezdroża i na nich również trzeba nauczyć się jeździć. Co można w tych wyścigach wygrać? Oczywiście przede wszystkim własną satysfakcję, ale nie tylko. Jeśli będziemy wygrywać kolejne wyścigi, to automatycznie na nasze konto będą spływać określone pieniądze.


W takim przypadku możemy te pieniądze przeznaczyć na wyposażenie albo raczej na doposażenie naszych motocykli. W ten sposób będziemy dysponować w kolejnych wyścigach sprzętem jeszcze lepszym, a co za tym idzie, szansa na kolejne zwycięstwo będzie znacznie większa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bokowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »